jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Wiosenne

Miasto: Swarzędz
Dzielnica: Zalasewo
Adres: Ul. Transportowa
Kod pocztowy: 62-020
Email: biuro( at )planet-bud.pl
Telefon: 48616703035
Www: planet-bud.pl
Developer: PlanetBud Development
Wielkość mieszkań: 82 m² - 93 m²
Oddane do użytku: marzec 2015

Opis osiedla

Inwestycja tworzona jest w oparciu o sprawdzony i powszechnie przyjęty model budownictwa domów w zabudowie bliźniaczej, które stają się wyjątkowe z racji funkcjonalności oraz nowoczesnej formy. Osiedle Wiosenne składa z 10 domów. Każdy dom to 4 mieszkania z niezależnym, ustronnym wejściem. Powierzchnia domów wynosi:
lokal A - 82,88 m²,
lokal B - 74,97 m²,
lokal C - 93,05 m².
Łącząc estetykę z funkcjonalnością istotne jest dogodne rozplanowanie pomieszczeń. Wszystkie mieszkania podzielone są na strefę dzienną, obejmującą kuchnię i salon oraz strefę nocną, w skład której wchodzą trzy sypialnie i łazienka.

Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać także z własnych ogródków. Ich powierzchnia uzależniona jest od wyboru konkretnego mieszkania. Nie zabraknie elementów małej architektury. Powstanie droga wewnętrzna, chodniki, zadbamy także o trawnik i oświetlenie. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej. Wjazd zaopatrzony w szlaban otwierany będzie pilotem.

Planetbud Development bezpieczeństwo wiąże również z troską o zdrowie mieszkańców osiedla i stan otaczającego ich środowiska. Domy powstaną z wykorzystaniem materiałów ekologicznych, zostaną także wyposażone m.in. w energooszczędne piece kondensacyjne.

Planowane oddanie I etapu inwestycji to grudzień 2014, a kolejnego - marzec 2015.

Opinie o osiedlu Wiosenne

Ocena osiedla 3.2 / 5 zebrana na podstawie 4 opinii
Jakość:
2 / 5
Okolica:
3.8 / 5
Lokalizacja:
3.8 / 5
Wiosenna I
Ocena: 3.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Niestety deweloper narazie sie uczy albo bardzo oszczedza sytuacja na iwosennym i tragiczna w mieszkaniach wigoć
mieszkanka Os. Wiosenneg
Ocena: 4.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jestem mieszkanką os. wiosennego ii i na dzień dzisiejszym jestem zadowolona. co prawda były usterki, ale koniec końców były usunięte. zalasewo według mnie jest fajną lokalizacją dla rodzin, gdzie przy planetarnej mamy nową szkołę podstawową, przedszkole, gimnazjum. słyszałam o problemach mieszkańców pierwszej inwestycji, ale u nas nie ma problemu z wodą i deweloper tym razem zadbał o odprowadzenie wody z ogródków i wyżej wybudowanie budynków. mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
mieszkaniec
Ocena: 1.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Radzę poradzić się mieszkańców osiedla wiosennego i, które oddał ten developer. tragedia
zalasewczyk
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Fajna okolica,ale deweloper to jakaś pomyłka, wszystko jutro, póżniej. w dalszym ciągu poprawki, w domach grzyb. o nic nie idzie się doprośić. masakra
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?