jak możemy Ci pomóc?

Osiedle 1-go Sierpnia 27

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Ochota
Adres: 1-go Sierpnia 27
Kod pocztowy: 02-134
Email: info( at )jjinvestment.pl
Telefon: 225623080
Www: www.jjinvestment.pl
Developer: J.J. Investment Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 19
Wielkość mieszkań: 32 m² - 92 m²
Oddane do użytku: 2012
Zarejestrowanych mieszkańców: 1

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Boisko
  • Przystanek

Opis osiedla

Inwestycja powstaje przy ulicy 1-go Sierpnia 27 w Warszawie na granicy dwóch dzielnic, Włoch i Ochoty.
Położona jest na tyle daleko, żeby nie docierał tu zgiełk centrum (ok. 6,5km od Pałacu Kultury), i jednocześnie tak blisko, że komunikacja ze Śródmieściem nie stanowi najmniejszego problemu. Projekt zakłada budowę V-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego (19 mieszkań), wielorodzinnego z częścią usługową w parterze (2 lokale usługowe) wraz z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym. Wyrafinowana architektura i standard materiałów daje gwarancje uzyskania niepospolitego, kameralnego projektu.

Budynek powstaje w okolicy innych zabudowań mieszkalnych, sąsiadując bezpośrednio z niską zabudową willową. W pobliżu znajdują się liczne enklawy zieleni, skwery i place zabaw dla dzieci. Przy ulicy 1-go Sierpnia zlokalizowane są także: przedszkole, apteka, dom kultury i przychodnia lekarska, natomiast nieco dalej inne placówki edukacyjne, obiekty sportowe, gabinety lekarskie, przychodnie, urzędy i hotele.

Centralne w stosunku do ulicy Żwirki i Wigury i Al. Krakowskiej położenie inwestycji zapewnia znakomitą komunikację. Zarówno dojazd samochodem, jak również innymi środkami komunikacji miejskiej do większości lewobrzeżnych dzielnic Warszawy, dworców, galerii handlowych i lotniska Okęcie to kwestia kilku minut. Nie bez znaczenia pozostaje także realizowana w pobliżu inwestycja kolejki dojazdowej, mającej połączyć, w perspektywie dwuletniej, lotnisko z centrum Warszawy.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?