jak możemy Ci pomóc?

Dowiedz się więcej czym jest zaŚcianą.pl

zaŚcianą.pl serwis sąsiedzki

ZaŚcianą.pl to sieć społecznościowa, która powstała z myślą o mieszkańcach i zarządcach osiedli. Jej funckjonalności skupiają się wokół mieszkańców nowoczesnych osiedli tak aby ułatwić im komunikację. W związku z tym, system udostępnia zupełnie za darmo wiele funkcjonalności takich jak m.in. tablica ogłoszeń dla zarządców i mieszkańców, ważne kontakty uaktualniane przez zarządcę czy też forum dyskusyjne które można dostosować do indywidualnych potrzeb wspólnoty.

Dla kogo jest serwis?

Serwis skierowany jest głównie do mieszkańców osiedli po to by każdego dnia ich zbliżać, aby mieszkanie na osiedlu było przyjemniejsze. Poznanie swoich sąsiadów pomaga zwiększać bezpieczeństwo, stały udział zarządcy sprawia, iż każdy jest dobrze i szybko poinformowany, a udział w społeczności zbliża mieszkańców.

W serwisie odnajdą się również zarządcy i administratorzy osiedli. Serwis zaprojektowany został tak aby administracja osiedla posiadała również swoją część funkcjonalności takich jak tablica ogłoszeń wysyłanie mailingów i wiele więcej.