jak możemy Ci pomóc?

Dowiedz się więcej czym jest zaŚcianą.pl

Co portal daje mieszkańcom?

Portal zaŚcianą daje mieszkańcom wiele form komunikacji zarówno pomiędzy nimi samymi jak również administracją osiedla. Do głównych funkcjonalności z tego obszaru należy forum osiedla oraz wiadomości prywatne dostępne po zarejestrowaniu się do portalu. Aby współpraca i komunikacja w obu kierunkach istniała, niezbędna jest chęć współpracy głównie ze strony spółdzielni mieszkaniowych. Bez nich nie jesteśmy w stanie skutecznie powiadamiać zarządców o zaistniałych ważnych problemach na osiedlu.

Kolejną ważną funkcjonalnością jest tablica ogłoszeń. Umieszczane na niej informacje widoczne są tylko dla mieszkańców danego osiedla. Zarządca zarejestrowany w portalu posiada odpowiednie narzędzia do tworzenia i zarządzania tymi ogłoszeniami.


Każdy mieszkaniec ma również możliwość tworzenia ankiet dla innych użytkowników portalu aby posiąść wiedzę na konkretny temat. Mieszkańcy mogą wypełniać wszystkie widoczne dla nich ankiety które pogrupowane są w trzy podstawowe sekcje:

- publiczne
- w obrębie miasta
- w obrębie osiedla

Zapomnieć również nie można o profilach osiedli i ich developerów skąd dowiedzieć się można wielu istotnych informacji. Dostepne są galerie zdjęć niemalże każdego osiedla i co najważniejsze opinie mieszkańców na temat życia, standardów i developera pozostawione na profilu każdego z osobna. Pozostawiając komentarz dajemy szerszy obraz realiów panujących na osiedlu a jednocześnie przyczyniamy się do pozytywnej opinii naszego osiedla w internecie.
W najbliższej przyszlości w planach są kolejne elementy, które będą znacząco wpływać na życie portalu.