jak możemy Ci pomóc?

Osiedle 19 dzielnica

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Śródmieście
Adres: Kolejowa 47
Email: biuro( at )pro-urba.pl
Telefon: 48225725700
Telefon/Fax: 48222019437
Www: www.19dzielnica.pl
Developer: Pro Urba
Zarejestrowanych mieszkańców: 5

W odległości 350 metrów:

  • Bankomat
  • Poczta
  • Restauracja

Opis osiedla

Pomiędzy ulicami Sienną i Kolejową, tuż obok planowanej stacji metra Rondo Daszyńskiego, powstaje XIX Dzielnica – niezwykła, tętniąca życiem nowa część miasta.

Projekt, realizowany przez hiszpańską firmę Pro Urba zakłada wybudowanie ok. 1700 mieszkań w 6 etapach. Budowa 19. Dzielnicy rozpoczęła się w lutym 2010 roku. W ramach I etapu powstały 2 budynki liczące blisko 300 mieszkań. 19. Dzielnica to osiedle z własną infrastrukturą. Zamierzeniem dewelopera jest stworzenie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni miejskiej: ulic, skwerów i placów oraz terenów zielonych. Na terenie osiedla, powstaną sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą i wyjątkowym designem, zaprojektowanymi w całości przez pracownię JEMS Architekci.

19. Dzielnica to osiedle otwarte na miasto i idealna propozycja dla tych, którzy kochają miejski styl życia. Doskonała lokalizacja i dostęp do komunikacji miejskiej sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, wypadom do centrum - na zakupy, do kina, teatru czy restauracji.W 19. Dzielnicy wszystko możesz mieć „na wyciągniecie ręki”. Tutaj na nowo odkryjesz Warszawę i poczujesz wyjątkową energię tego miasta.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?