jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Akacjowe Ogrody

Miasto: Sulejówek
Dzielnica: 05-070
Adres: Ul. Szklarniowa
Email: biuro( at )kerbud.pl
Telefon: 48227731212
Telefon/Fax: 48600045019
Www: www.kerbud.pl
Developer: Kerbud i Elbix

Opis osiedla

AKACJOWE OGRODY to kompleks ośmiu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Szklarniowej w Sulejówku (dojazd od ul. Czynu Społecznego), w zielonej i spokojnej okolicy gwarantującej bliski kontakt z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w zasięgu aglomeracji warszawskiej. Budynki zaprojektowano bardzo funkcjonalnie – poza kuchnią i salonem na parterze wygospodarowano miejsce na niezastąpioną w każdym domu spiżarnię. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie i obszerna łazienka. Domy standardowo wyposażone są we wszystkie instalacje.
Poza jednym miejscem garażowym przewidziane zostało również drugie miejsce postojowe na podjeździe. Powierzchnia użytkowa domu – 170 m² (z garażem), działki – od 380 do 700 m².

Wjazd do Warszawy Traktem Brzeskim, biorąc pod uwagę warszawskie realia, nie sprawia trudności i zajmuje ok. 40 minut do centrum. Dogodną alternatywą dla amatorów komunikacji miejskiej jest Szybka Kolej Miejska - podróż do Śródmieścia trwa 30 minut.

Opinie o osiedlu Akacjowe Ogrody

Ocena osiedla 4 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
4 / 5
Lokalizacja:
3 / 5
~gość
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jak dla mnie świetna
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?