jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Albatrosów

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Ursynów
Adres: Rybitwy
Telefon: 22 319 80 80
Developer: Arche
Zarejestrowanych mieszkańców: 1

W odległości 350 metrów:

  • Żłobek
  • Przedszkole
  • Przystanek
  • Przychodnia
  • Kościół
  • Galeria Sztuki

Opis osiedla

Osiedle Albatrosów na Starym Imielinie to z pewnością jedno z najciekawszych miejsc na Ursynowie do zamieszkania. TEREN na którym znajduje się Osiedle Albatrosów, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać poza gwarem miasta i równocześnie cenią sobie szybki dojazd do Centrum. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia blisko położona linia metra oraz główne szlaki komunikacyjne: ul. Puławska i ul. Pileckiego. Na korzystną lokalizację osiedla, pozwalającą na chwile wytchnienia od gwaru miejskiego, wpływa sąsiedztwo Jeziorka Imielińskiego oraz pobliskiego Lasu Kabackiego, doskonałego miejsca do spacerów i aktywnego wypoczynku. Od bezpośredniego sąsiedztwa ul. Puławskiej odizoluje osiedle budynek hotelowy trzygwiazdkowego Hotelu Puławska Residence, za którym zlokalizowany będzie zespół sześciu kameralnych budynków wielorodzinnych, o niskiej trzypiętrowej zabudowie. Zamknięte osiedle Albatrosów zapewnia spokój i komfort właścicielom przestronnych mieszkań i apartamentów. Metraże: od 39 m2 do 120 m2.
Inwestycja została oddana do użytku w czerwcu 2009 roku.

LOKALIZACJA:
Teren, na którym znajduje się Osiedle Albatrosów, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać poza gwarem miasta i równocześnie cenią sobie szybki dojazd do Centrum. Na korzystną lokalizację osiedla wpływa sąsiedztwo Jeziorka Imielińskiego oraz pobliskiego Lasu Kabackiego, doskonałego miejsca do spacerów i aktywnego wypoczynku.

STANDARD:
Nasze inwestycje realizowane są w technologii tradycyjnej, z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania i apartamenty przekazywane są w tzw. standardzie deweloperskim. Dodatkowo zamontujemy Państwu osprzęt elektryczny (gniazdka i wyłączniki), pomalujemy tynki na biało i zamontujemy parapety wewnętrzne wykonane z granitu.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?