jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Altus

Miasto: Gdynia
Dzielnica: Redłowo
Adres: Legionów
Email: biuro( at )investmap.pl
Telefon: 717381164
Telefon/Fax: 717381171
Www: investmap.pl
Developer: Invest Komfort
Zarejestrowanych mieszkańców: 87

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Bank
  • Bankomat
  • Przystanek
  • Centrum Kultury
  • Stadnina Koni

Opis osiedla

Altus przy ulicy Legionów to nasze najnowsze przedsięwzięcie realizowane w Gdyni. Położenie w pobliżu głównej trójmiejskiej arterii komunikacyjnej – Al. Zwycięstwa, przystanki autobusowe i trolejbusowe usytuowane niedaleko budynku oraz pobliska stacja SKM Redłowo gwarantują dogodny dojazd do każdej części Trójmiasta. To wspaniały punkt wypadowy dla wszystkich Twoich wycieczek, na przykład do:
<br>• skweru Kościuszki: 7 min
<br>• molo w Sopocie: 11 min
<br>• obwodnicy Trójmiasta: 9 min
<br>Usytuowanie inwestycji zapewni mieszkańcom dobry dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, szpital, ośrodek sportu i rekreacji, teatry, kina, kluby muzyczne. Szybko można zrobić zakupy w okolicznych sklepach lub hipermarkecie.
<br>Bliskość morza pozwoli na codzienne spacery brzegiem morza, wsłuchiwanie się w szum morskich fal oraz spotkania przy aromatycznej kawie w nadmorskiej kawiarni. Zaledwie 15 minut wystarczy, aby dotrzeć do piaszczystej plaży, aby odpocząć miejskiego zgiełku i nabrać energii. O dobrą formę pozwolą zadbać pobliskie ścieżki rowerowe.
<br>
<br>
<br>Altus składać się będzie z segmentów o różnej wysokości. Dolne kondygnacje przeznaczone zostaną na lokale usługowe i garaże. Każda klatka wyposażona będzie w windy, rozpoczynające swój bieg w hali garażowej. Elewacje częściowo pokryte płytami kamiennymi, aluminium i duża ilość szkła podkreślą prestiżowy i elegancki charakter inwestycji.
<br>Zróżnicowana forma budynków sprawia, że jest to inwestycja wyróżniająca się na trójmiejskim rynku nieruchomości. Altus został zaplanowany zgodnie z ukształtowaniem terenu. Kameralność inwestycji zapewni wysoki cokół odgradzający pobliską Aleję Zwycięstwa od części mieszkalnej.
<br>Sprawną komunikację wewnątrz osiedla zapewnią dwa wjazdy do hali garażowej – jeden usytuowany od Alei Zwycięstwa, drugi od ul. Legionów. Na potrzeby klientów lokali usługowych zaplanowano dodatkowe miejsca parkingowe zlokalizowane na odrębnym poziomie hali garażowej.
<br>Pomiędzy budynkami znajdzie się zielony dziedziniec dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Będzie tam można bezpiecznie zostawić dzieci, dla których przewidziano 2 place zabaw.
<br>Z myślą o Państwa komforcie mieszkania i części wspólne zostaną wykonane z dbałoscią o każdy ich detal, z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Każde z mieszkań wyposażone zostanie w balkon, taras lub loggię. Z okien mieszkań usytuowanych na wyższych kondygnacjach roztaczać się będzie piękny widok na pobliski rezerwat przyrody Kępa Redłowska. Duże przeszklenia oraz elementy aluminiowe dodadzą inwestycji lekkości i przestronności.
<br>Zaprojektowano łącznie 250 mieszkań o powierzchniach od 35 do 128 m2 w układzie od 1 do 5 pokoi. Wszystkie zostały starannie zaplanowane tak, aby każdy metr mógł zostać w pełni wykorzystany. Mieszkania mieszczące się powyżej VIII kondygnacji mieszkalnej będą posiadać ponadprzeciętną wysokość wynoszącą 2,95 m. Ostatnie dwa piętra zajmą 4- i 5-pokojowe przestronne lokale, z obszernymi przeszkleniami.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?