jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Amareno

Miasto: Gdynia
Dzielnica: Witomino
Adres: Ul. Uczniowska
Email: biuro( at )eurostyl.com.pl
Telefon: 587701400
Telefon/Fax: 583207387
Www: więcej szczegółów
Developer: EURO STYL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
Ilość mieszkań: 67
Ilość miejsc postojowych: 91
Orientacyjne ceny: 226 - 396 PLN
Wielkość mieszkań: 39 m² - 72 m²
Oddane do użytku: 2015

W odległości 350 metrów:

  • Podstawówka
  • Szkoła średnia
  • Restauracja
  • Przystanek
  • Apteka
  • Tenis

Opis osiedla

Doskonałe osiedle Amareno w Gdyni to doskonałe rozwiązanie dla młodych ludzi, rodzin z dziećmi, czy dla tych, którzy chcą mieszkać w miejscowości nadmorskiej dla własnych celów czy na wynajem dla turystów. Amareno to nowa, kameralna inwestycja położona w doskonale znanej i lubianej przez mieszkańców Gdyni dzielnicy Witomino.

Amareno utworzą dwa 5-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 67 mieszkań o zróżnicowanych metrażach liczących od 39 do 90 mkw. Charakter nowoczesnych, minimalistycznych brył budynków podkreśli oparta na kontrastach kolorystyka. Jasna elewacja przełamana zostanie delikatnie opalizującymi brązowymi elementami imitującymi drewno. Inwestycje wyróżniać będzie starannie zaprojektowana zieleń bogata w kwitnące gatunki drzew, takie jak wiśnia ozdobna czy świdośliwa kanadyjska, a także kwitnące byliny. Atrakcyjna roślinność wraz z przemyślaną estetyczną małą architekturą stworzą przestrzeń cieszącą oko i pozwalającą na prawdziwy wypoczynek.

Dla najmłodszych przewidziano bezpieczny i kolorowy plac zabaw oddalony od wjazdu na osiedle. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą prywatne zielone ogródki, zaś do lokali położonych na piętrach przestronne balkony lub tarasy. Kondygnacje podziemne zajmą hale garażowe oraz komórki lokatorskie, do których przyszli mieszkańcy dostaną się windami. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 69 miejsc postojowych w halach garażowych, ponadto 32 naziemne miejsca postojowe znajdą się na terenie osiedla. W halach garażowych przewidziano także specjalne boksy na jednoślady.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?