jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Antracita

Miasto: Kraków
Dzielnica: Zwierzyniec
Adres: Ul. Piastowska 15
Kod pocztowy: 30-211
Email: biuro( at )proxima-service.pl
Telefon: 124222299
Www: www.antracita.pl
Developer: Przedsiębiorstwo Inwestycyjne „PROXIMA-Service” Sp
Ilość mieszkań: 8
Orientacyjne ceny: 1 - 2 PLN
Wielkość mieszkań: 91 m² - 133 m²
Oddane do użytku: 2015

Opis osiedla

Antracita - to kolejna inwestycja Przedsiębiorstwa Inwestycyjnego Proxima-Service Sp. z o.o., w której postawiono na wygodę, komfort, bezpieczeństwo i nowoczesność. Przestronne apartamenty, atrakcyjna lokalizacja, klimatyzacja, rozwiązania elektroniczne np. zastosowanie tzw. "wejściówki" tj. karty magnetycznej do otwierania drzwi to tylko niektóre atuty tej inwestycji.
Apartamenty Antracita to nowoczesne dwa budynki o skali budownictwa dopasowanej do szczególnych wymagań właścicieli. W każdym z nich jest zaledwie po 3 i 4 apartamenty o powierzchniach od 91 -133 m² z okazałymi balkonami i tarasami dostępnymi bezpośrednio z każdego pokoju.

Jest to cechą szczególną wszystkich apartamentów, gdzie powiązanie wnętrza z architekturą i zielenią w formie otwarć widokowych jest standardem.
Mamy świadomość, że to co oferujemy Państwu w dniu dzisiejszym ma być odpowiedzią na oczekiwania nie tylko teraz ale przez wiele kolejnych lat, nie tracąc przy tym na swojej atrakcyjności i ale przedewszystkim aktualności. Dlatego też kostrukcja budynków, została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwiała aranżację wnętrza z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców. Przyjęte przez przez nas rozwiązaia w zakresie technologicznego wyposażenia budynku i apartamentów to krok w stronę przyszłości.

Klimatyzacja, drzwi otwierane przy użyciu karty magnetycznej, videodomofon to dla nas ciągle za mało. Każdy apartament jest wyposażony w instalacje teletechniczne obsługiwane zdalnie. Za ich pośrednictwem można regulować nie tylko podstawowe parametry odpowiedziale za komfort cieplny, ale również obsługiwać system alarmowy, lub w przypadku pozostawienia włączonego żelazka lub kuchni sięgnąć po swój telefon komórkowy i poprostu je wyłączyć.
Są to w efekcie oszczędne, ekologiczne i elitarne rozwiązanie, dające poczucie bezpieczeństwa, komfortu wspólnie definiując na nowo rozumienie wysokiego standardu życia.


ARCHITEKTURA

Inwestycję wyróznia przede wszytskim niespotykana w realiaciach współczesnego budownictwa architektura autorstwa światowej sławy biura projektowego K. Ingarden, J. Ewý – Architekci, Stanowi ona szczególną oprawę dla apartamentów zaprojektowanych na trzech kolejnych piętrach. W kondygnacji parterowej znajdują się lokale usługowe, natomiast pod budynkami zlokalizowany jest przestronny garaż podziemny, którego funkcja uzupełnia całościowy program inwestycji.
Standard wykończenia

W projekcie zostały wykorzystane tylko naturalne materiały. Te ekologiczne rozwiązania
sprawiają, że apartamenty mają niepowtarzalny charakter, który doceni bez wyjątku każdy koneser wyrafinowanego stylu i ponadczasowych rozwiązań architektonicznych.

Budynek z zewnątrz wyróżnia szczególne wyczucie proporcji, dbałość o detal i jakość wyselekcionowanych materiałów. Zbiór ten otwierają nowoczesne elewacyjne płyty betonowe w połączeniu z unikatową konstrukcją pod pnącza, które w niedalekiej przyszłości zapewnią jeszcze więcej harmonii. Pełne przeszklenia w apartamentach od podłogi po sufit o podwyższonych parametrach termicznych i akustycznych są cechą charakterystyczną, która maksymalizuje ilości wpadającego światła do wewnątrza i subtelnie oddziela wnętrze od zewnętrza.

Projekt klatki schodowej, łączy w sobie beton architektoniczny, wykonywany na specialne zamówienie o strukturze tylko i wyłącznie dedykowanej dla tej inwestycji, ze szlifowaną hartowaną ścianą szklaną oddzielającą biegi schodów od korytarzy. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców, oddajemy najwyższej klasy cichobieżne windy osługujące komunikację pionową od parkingu podziemnego do najwyższego piętra.

Wszytskie atuty wymienione wyżej, a także dostosowanie oferty do spełniania oczekiwań i wymagań Klientów jest najlepszym gwarantem najwyższej jakości, bezpieczeństwa zakupu i rosnącej z czasem wartosci inwestycji.


LOKALIZACJA

Nasza firma korzystając z 24 lat doświadczenia na rynku deweloperskim wie jak bardzo ważna dla naszych Klientów jest lokalizacja. Zawsze skrupulatnie selekcjonuje miejsca dla swoich inwestycji, w sposób gdzie architektura, miejsce i potrzeby przyszłych mieszkańców są spójną całością.
Luksusowe apartamenty Antracita zlokalizowane są przy ul. Piastowskiej, w elitarnym punkcie Krakowa, cieszącego się doskonałą opinią wąskiej grupy mieszkańców.
Jest to miejsce wymarzona pod wieloma względami. Pomimo że, jest to centrum miasta, wystarczy parę kroków aby znaleść się na Krakowskich Błoniach, Wzgórzu Św. Bronisławy, w Parku Jordana, Lasku Wolskim, Kopcu Kościuszki czy Piłsudskiego. Daje to nieograniczone mozliwość spacerów oraz aktywnego wypoczynku. Dostęp do ścieżek rowerowych i biegowych czyni uprawianie sportu dostępnym na wyciągniecie ręki.

Obszar w którym zlokalizowania jest inwestycja ma swoją historię. W trakcie jej tworzenia został on już kompleletnie zagospodarowany i zdefiniowany. Daje to pewność, że rostaczające się z apartamentów unikalne, bezcenne widoki nie zostaną z biegiem lat zaprzepaszczone.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?