jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Apartamenty Conrada

Miasto: Gdynia
Dzielnica: Mały Kack
Adres: Strzelców
Kod pocztowy: 81-661
Email: biuro( at )eurostyl.com.pl
Telefon: 587701400
Telefon/Fax: 583207387
Www: www.eurostyl.com.pl
Developer: Euro Styl Sp.z o.o. Sp. K.
Ilość mieszkań: 129
Ilość miejsc postojowych: 179
Wielkość mieszkań: 42 m² - 83 m²
Oddane do użytku: 2015

Opis osiedla

Apartamenty Conrada w Gdyni oprócz nowoczesności, elegancji, wygody i komfortu charakteryzuje się doskonałą lokalizacją m.in. bliskością terenów zielonych, do morza, oraz wszelakiego rodzaju punktów usługowo-handlowych czy innych placówek. Mieszkania mogą stanowić doskonałą inwestycję pod wynajem dla turystów odwiedzających Gdynię. Apartamenty Conrada to nowa, kameralna inwestycja powstająca w Gdyni przy ul. Strzelców na terenie dzielnicy Mały Kack. Inwestycję utworzą trzy niewielkie, 4-kondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 129 lokali mieszkalnych.

W ofercie znajdą się 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe apartamenty o powierzchniach liczących od 42 do 131 mkw. oraz kilka lokali usługowych. Apartamenty znajdujące się na piętrach będą posiadały przestronne balkony lub tarasy, zaś te umiejscowione na parterach – wydzielone ogródki. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - wynosząca 2,75 metra - oraz duże przeszklenia pozwolą na swobodną aranżację wnętrz.

Wygodę mieszkania zapewnią podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie, ponadto do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych zostanie ponad 50 naziemnych miejsc parkingowych. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także okna wyposażone w antywłamaniowe okucia i szyby.

Apartamenty Conrada zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto odwiedzi Apartamenty Conrada.


termin realizacji budynku nr 1 - IV kw. 2014

termin realizacji budynku nr 2 i 3 - IV kw. 2015
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?