jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Apartamenty Kaskada

Miasto: Kraków
Dzielnica: Prądnik Czerwony
Adres: Dobrego Pasterza
Email: info( at )superkrak.com.pl
Telefon: 126164130
Www: więcej szczegółów
Developer: Super Krak S.A.
Ilość mieszkań: 197
Ilość miejsc postojowych: 189
Zarejestrowanych mieszkańców: 57

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Bankomat
  • Poczta
  • Przystanek
  • Apteka
  • Przychodnia
  • Kościół
  • Stadnina Koni

Opis osiedla

Apartamenty Kaskada zlokalizowane są w północnej części Krakowa, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, przy ul. Dobrego Pasterza (ponad 12 miejskich linii autobusowych). Pobliskie placówki edukacyjne, medyczne, rekreacyjne oraz rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa (w tym Park Wodny, Multikino oraz centrum handlowe), stanowią dodatkowe atuty tej lokalizacji. Apartamenty Kaskada to inwestycja dedykowana osobom wymagającym, o nowoczesnych gustach
i niebanalnych oczekiwaniach, poszukującym nowego mieszkania w Krakowie.
Nowoczesna architektura mieści funkcjonalne, ustawne i doskonale doświetlone mieszkania,
do których przylegają przestronne balkony i loggie. Budynki zaprojektowano tak, że do większości tarasów i balkonów dociera południowe światło słoneczne. Obiektom nadano przyjazną kolorystykę, dbając o elegancki wygląd i prestiż inwestycji. Apartamenty Kaskada to inwestycja przyjazna zmotoryzowanym. Dla wygody mieszkańców zrealizowano zarówno podziemne miejsca parkingowe w garażu, jak i sporą liczbę ogólnodostępnych miejsc postojowych wokół budynków.
Wyboru wymarzonego lokalu, możecie Państwo dokonać za pomocą dostępnej powyżej, wyszukiwarki. Ułatwi ona wyselekcjonowanie mieszkania o oczekiwanym metrażu, układzie i położeniu. Po wybraniu właściwych parametrów, prosimy kliknąć przycisk SZUKAJ. Wszelkich dodatkowych informacji, chętnie udzielą pracownicy Biura Sprzedaży Mieszkań, którzy przedstawią aktualną ofertę cenową.

Apartamenty Kaskada zaprojektowano z myślą o budowie komfortowego obiektu o ciekawej, nowoczesnej architekturze. Inwestycja realizowana będzie etapowo. Pierwszy etap stanowią dwa budynki tarasowo wznoszące się w kierunku północnym. Apartamenty otwarto na przestronny dziedziniec, mieszczący gustownie zakomponowaną zieleń oraz alejki z towarzyszącymi im miejscami wypoczynku. W jego obrębie przewidziano także urządzenia zabaw dla dzieci. Nowoczesna, dynamiczna forma obiektów mieszkalnych, z przyjazną kolorystyką i miękkimi liniami elewacji, odzwierciedla dążenie do stworzenia wyjątkowego miejsca.

Budynki wzniesione zostały w technologii tradycyjnej. Konstrukcję stanowi szkielet żelbetowy. Ściany zewnętrzne wykonano z pustaków ceramicznych gr. 25 cm, z ociepleniem i wykończeniem z cienkowarstwowego tynku. Ścianki działowe w mieszkaniach zbudowane zostały z pustaków ceramicznych. W kondygnacji podziemnej zastosowano technologię betonu wodoszczelnego. Zamontowano drewnianą stolarkę okienną, szkloną zestawami termoizolacyjnymi o współczynniku przenikania ciepła 1,1 W/m2K. Lokalnie w celu zapewnienia komfortu akustycznego od ul. Dobrego Pasterza, zastosowano zestawy szklane o podwyższonej izolacyjności akustycznej Rw = min. 40dB. Drzwi wejściowe do mieszkań to elegancka stolarka najwyższej klasy antywłamaniowej C. Budynki wyposażono w wentylację mechaniczną. Wykonano obudowę akustyczną urządzeń, które dodatkowo zostały posadowione na warstwie izolacyjnej w celu zabezpieczenia przed drganiami lub ewentualnym hałasem wywoływanym pracą urządzeń.

Ogrzewanie budynków z miejskiej sieci ciepłowniczej (MPEC)
Ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej - pełne opomiarowanie
Energia elektryczna - pełne opomiarowanie
Instalacja wodno-kanalizacyjna – włączenie do sieci miejskiej - pełne opomiarowanie
Instalacja telefoniczna
Instalacja domofonowa
Instalacja internetowa
Instalacja telewizyjna telewizji kablowej

Opinie o osiedlu Apartamenty Kaskada

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 2 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
bibi
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Kupiłem tu kilka mieszkań dla swoich biznesowych przyjaciół i gdy razem się spotykamy to zawsze chwalą to miejsce i namawiają mnie do przeprowadzki.
Asia
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Naprawdę godne polecenia osiedle! punkt komunikacyjny świetny, szybki dojazd do centrum krakowa a w okolicy wszystkie niezbędne sklepy łącznie z kinem i aquaparkiem. co prawda trochę drogo ale mimo wszystko godne polecenia. pozdrawiam asia
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?