jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Bilcza II

Miasto: Kielce
Adres: Bilcza (wieś)
Kod pocztowy: 26-026
Email: info-kielce( at )echo.com.pl
Telefon: 413334444
Telefon/Fax: 664900410
Www: osiedlebilcza.pl
Developer: Echo Investment S.A.
Zarejestrowanych mieszkańców: 91

Opis osiedla

Osiedle Bilcza II powstaje tuż pod Kielcami. Dobre połączenie z centrum miasta to niewątpliwy atut tej malowniczej lokalizacji. Samochodem to zaledwie kilkanaście minut. Dzięki temu mieszkańcy osiedla będą mogli bez przeszkód uczestniczyć w aktywnym życiu zawodowym i jednocześnie – po pracy - korzystać z uroków wiejskiego życia.
Mieszkańcy Bilczy mają zapewniony dostęp do opieki zdrowotnej, szkół i urzędów. Niedaleko osiedla znajduje się nowoczesna kryta pływalnia z sauną i kawiarnią.
Bliskość Kielc zapewnia także dostęp do jakże ważnych rozrywek takich jak kina, teatry, restauracje i obiekty sportowe. Malownicze pola i łąki to wprost wymarzony teren do aktywnego wypoczynku: pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych, spacerów z psem.
Bilcza to z całą pewnością jeden z najciekawszych terenów mieszkaniowych w okolicy Kielc.

Bilcza II została zaprojektowana w sposób, który stara się sprostać potrzebom mieszkańców i sprzyja ich integracji. Osiedle wyposażono w korty tenisowe, boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci w centralnej części kompleksu, na którym dzieci będą mogły pobawić się na huśtawkach, karuzeli czy w piaskownicy, a dorośli spokojnie porozmawiać wypoczywając na ustawionych wokół placu ławeczkach.
Projektanci osiedla dołożyli wszelkich starań, aby powstający projekt spełniał zasady chińskiej sztuki feng-shui, według której dom ma być źródłem zdrowia, energii życiowej, radości i wypoczynku dla mieszkańców.
W trosce o osoby niepełnosprawne wszystkie nawierzchnie dróg, placów i chodników będą łączone bezprogowo z zachowaniem płynnego przejścia poziomów.

Osiedle Bilcza II to niepowtarzalne rozwiązanie urbanistyczne, zaprojektowane domy posiadają klasyczną i dobrze akcentowaną architekturę.

Planowane jest miejsce pod budowę 114 budynków mieszkalnych w tym:
11 w zabudowie szeregowej o powierzchni 145 mkw.
24 w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 mkw.
79 wolnostojących o powierzchniach: 179,3 mkw., 225,6 mkw. i 269,2 mkw.

Oferta obejmuje sprzedaż uzbrojonych działek z gotowymi projektami domów.
Oferujemy działki o powierzchni od 300 do 4600 mkw. Przewidziana została również możliwość łączenia posesji.

Osiedle Bilcza zostało wyposażone w specjalny system kontroli dostępu. Cały teren będzie ogrodzony, a tuż przy wjeździe zaprojektowano budynek dla ochrony. Istnieje również możliwość zainstalowania systemu monitoringu
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?