jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Botanicum

Miasto: Łódź
Dzielnica: Polesie
Adres: Konstantynowska 30/32
Kod pocztowy: 94-303
Email: info( at )treedevelopment.com
Telefon: 48426619977
Telefon/Fax: 48426619978
Www: www.botanicum.pl
Developer: Tree Development Group Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 9

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Szkoła średnia
  • Fitness
  • Przystanek

Opis osiedla

Osiedle Botanicum to mieszkania i apartamenty przy bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego, Parku na Zdrowiu, Lasów na Złotnie oraz Zoo. To miejsce dające możliwość aktywnego korzystania z bliskości jednego z największych w Europie miejskich kompleksów parkowo - leśnych podczas spacerów czy rowerowych wycieczek.
Atrakcyjna lokalizacja to nie tylko otoczenie terenów zielonych, ale również sprawna komunikacja miejska (autobusy: 76, 6, 66, 80 i tramwaje: 9, 43) czy indywidualną. Główne arterie miejskie zapewniają dobre połączenie Botanicum z centrum i resztą miasta.

Otoczenie Osiedla Botanicum to także świetna infrastruktura. W niewielkiej odległości (nie więcej niż 5 min jazdy samochodem) znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz sklepy. Bliskość nowoczesnej hali Atlas Arena i aquaparku Fala sprzyjają częstemu uczestnictwu w imprezach kulturalnych i sportowych.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy lokale od 27 mkw do 115 mkw. Na indywidualne życzenie klienta proponujemy łączenie mniejszych mieszkań w przestronne apartamenty oraz modyfikacje układu pomieszczeń i instalacji.

Naszym mieszkańcom zapewniamy bezpieczny, zamknięty teren z monitoringiem i kontrolą dostępu. Zadbaliśmy także o komfort młodych rodzin, przez podjazdy dla wózków, plac zabaw i wspólne tereny rekreacyjne.

Botanicum to idealna propozycja dla aktywnych mieszkańców naszego miasta marzących o stworzeniu spokojnego azylu dlaswoich rodzin.

Opinie o osiedlu Botanicum

Ocena osiedla 4.3 / 5 zebrana na podstawie 5 opinii
Jakość:
4.4 / 5
Okolica:
4 / 5
Lokalizacja:
4.4 / 5
dżon
Ocena: 3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Z perspektywy osoby, która mieszka już od jakiegoś czasu mogę powiedzieć, że jest cicho i spokojnie, blisko do parku i w weekendy można spędzić fajnie czas z dziećmi czy pobiegać z psem. ogólnie przyjemnie się tu mieszka, ludzie są raczej w większości sympatyczni, nie ma problemów z administracją czy developerem (odpukać!) :))) poza tym, że wszyscy czekają już na zakończenie budowy ostatniego budynku, bo jest spory ruch na osiedlu...
Ania
Ocena: 4.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Bardzo ładne i zadbane osiedle, ciekawie zrobione klatki schodowe - czyste, kolorowe, na ścianach szklane obrazy. widać dbałość o szczegóły i zaangażowanie i że nie jest to typowa "masówka" jak u innych deweloperów. osiedle może nie jest najtańsze, ale warto. bilsko ogród botaniczny, park, lasy, szybki dojazd do centrum. jedyny minus to mały plac zabaw dla dzieci, ale słyszałam od ludzi, którzy tam mieszkają, że podobno ma powstać duży teren rekreacyjny jak skończą budowę ostatniego budynku.
R
Ocena: 4.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Polecam, dobra lokalizacja, szybki dojazd do centrum, duzo zieleni, blisko zoo i park, plac zabaw dla dzieci, cicho i spokojnie, a mieszkania naprawde ladne
Mimika Twarzy
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
My dopiero od niedawno tu mieszkamy i pierwsze spostrzeżenia: -ładne place zabaw, dobrze zaimpregnowane, -cenię sobie lokalizację, szybki dojazd do szkoły dzieci, -jedyny minus to według mnie złe dobranie szaty roślinnej.
~gość
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Super mieszkania. wbrew pozorom cisza i spokój... polecam ja juz mieszkam :)
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?