jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul Krzyckiej

Miasto: Wrocław
Dzielnica: Krzyki
Adres: Ul. Krzycka 95
Kod pocztowy: 53-019
Email: developer( at )blockpol.pl
Telefon: 713398000
Www: www.blockpol.pl
Developer: Przedsiębiorstwo Budowlane BLOCKPOL Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 65
Orientacyjne ceny: 32767 - 32767 PLN
Wielkość mieszkań: 25 m² - 62 m²
Oddane do użytku: 2015

W odległości 350 metrów:

  • Restauracja
  • Fitness
  • Przystanek
  • Apteka
  • Przychodnia
  • Centrum Sportowe

Opis osiedla

Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul Krzyckiej 95 we Wrocławiu to ładny budynek ciekawie wkomponowany w tło tutejszego terenu zielonego. Atrakcyjne mieszkania o standardowej wielkości i ciekawym rozmieszczeniu pomieszczeń, ładne balkony, miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz dogodna lokalizacja to wszystko znajdziecie w ofercie dewelopera. Prezentujemy naszą nową inwestycję, nowoczesny budynek, posiadający doskonałą lokalizację, która pozwoli zarówno cieszyć się szybkim dotarciem do centrum miasta jak i delektować się ciszą i spokojem.

LOKALIZACJA

Budynek zostanie wzniesiony na Krzykach, przy ul. Krzyckiej 95 we Wrocławiu (Wrocław Rynek ok 6,0 km), w sąsiedztwie malowniczego Parku Klecińskiego (odległość do parku 250 m) oraz niedalekiej odległości od Parku Grabiszyńskiego (ok. 2,0 km) i Południowego (ok. 1,5 km). Ilość linii połączeniowych komunikacji miejskiej pozwala na szybkie dotarcie stąd w wybrane miejsce Wrocławia. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe (sklepy, restauracje, przedszkola, szkoły).

BUDYNEK

6-cio kondygnacyjny budynek wyposażony w windę w każdej z 4 klatek schodowych (5 kondygnacji mieszkalnych oraz garaż podziemny). Wielostanowiskowy garaż podziemny, komórki lokatorskie w piwnicy oraz na półpiętrach. Każde mieszkanie posiada balkon/loggie. Nowoczesna architektura. Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

MIESZKANIA

65 mieszkań o powierzchni od 25 do 62m². W standardzie deweloperskim mieszkania wyposażone będą w niezależne kotły gazowe, okna PCV, drzwi antywłamaniowe o podwyższonej odporności ogniowej, instalację elektryczną, telefoniczną, światłowodową RTV i domofonową. Więcej szczegółów w zakładce „Standardy Wykończenia”
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?