jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Budynek usługowo-biurowy Sigma Office

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Ursus
Adres: Ul. Kleszczowa
Email: biuro( at )malbud1.pl
Telefon: 226646957
Telefon/Fax: 226378429
Www: www.malbud1.pl
Developer: MAL-BUD-1
Ilość miejsc postojowych: 17
Wielkość mieszkań: 338 m² - 679 m²
Oddane do użytku: 2014

W odległości 350 metrów:

  • Szkoła wyższa
  • Przystanek
  • Galerie Handlowe

Opis osiedla

Firma MAL-BUD-1 podjęła się realizacji inwestycji w formie budynku usługowo-biurowego SIGMA OFFICE w warszawskim Ursusie przy ul. Kleszczowej. Dogodne pomieszczenia usługowo-biurowe o dużej powierzchni spełnią oczekiwania przyszłych inwestorów tej lokalizacji i pomieszczeń. Warszawa to największe i najprężniej rozwijające się miasto w kraju. Jest najlepiej rozwijającym się ośrodkiem kulturalnym, przemysłowym, handlowym i gospodarczym w Polsce. Wysoko rozwinięta infrastruktura komunikacyjna aglomeracji warszawskiej zapewnia szybki i komfortowy dojazd do każdego miejsca w mieście.
W związku z powyższym firma MAL-BUD-1 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości rozpoczeła budowę budynku z lokalami usługowymi i biurowymi „SIGMA OFFICE”.

„SIGMA OFFICE” to budynek, zlokalizowany w łatwo dostępnej części miasta spełniający oczekiwania najbardziej wymagających.

Dla Budynku obowiązuje taka sama filozofia, która pozwoliła firmie MAL-BUD-1 z sukcesem zakończyć wcześniejsze inwestycje, znajdująca odbicie w ciągu spójnych wytycznych, zapewniając jednocześnie najlepszą jakość wykonania, użytych materiałów, a także szereg udogodnień.

Przemyślana koncepcja architektoniczna oraz wysoka dbałość o estetyczne doznania, to cecha definiująca charakter tej Inwestycji.

„SIGMA OFFICE” to budynek o wysokim standardzie w bardzo dobrej lokalizacji oraz dostępie komunikacyjnym. To obiekt charakteryzujący się nowoczesną architekturą ze szkła i aluminium oraz wysoką jakością wykończenia i wyposażenia. W budynku zaprojektowano 2 kondygnacje biurowe w formie OPEN SPACE (co pozwoli użytkownikom na swobodną aranżację powierzchni według własnych potrzeb) z pomieszczeniami technicznymi i pomocniczymi o łącznej powierzchni 679,43m². Na parterze znajduje się usługa uzupełniająca, pomieszczenia techniczne i pomocnicze o powierzchni 338,48m². Do obsługi budynków zaprojektowano jednopoziomowy garaż podziemny na 17 samochodów.

„SIGMA OFFICE” to budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych z garażem.
Zaprojektowany jako jedno-klatkowy, z komunikacją wewnętrzną zapewnianą przez dźwig osobowy z przystankiem zlokalizowanym również w podziemnej hali garażowej. Bryła budynku w rzucie zbliżona jest do trapezu. Elewacje w neutralnej kolorystyce: bieli i szarości dla których kontrastem będą elementy w kolorze grafitowym

Najważniejszą i najbardziej widoczną częścią Budynku pozostaje fasada wejściowa wyróżniająca się rozległym przeszkleniem, które nadaje lekkości projektowanemu budynkowi.

„SIGMA OFFICE” to inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość adaptacji lokali zarówno na lokale usługowe, biurowe jak i handlowe lub gastronomiczne. Budynek przeznaczony na dowolną działalność gospodarczą - to miejsce na banki, kancelarie, biura rachunkowe, sklepy, jak również na zakłady fryzjerskie, czy stomatologiczne.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?