jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Cedrowy Zakątek

Miasto: Brwinów
Dzielnica: Żółwin
Adres: Cedrowa
Email: kontakt( at )tkm.waw.pl
Telefon: 509612444
Telefon/Fax: 509612444
Www: noweinwestycje.pl
Developer: TKM Nieruchomości
Ilość mieszkań: 17
Orientacyjne ceny: 32767 - 32767 PLN
Wielkość mieszkań: 181 m² - 181 m²
Oddane do użytku: oddano do użytku

Opis osiedla

Bardzo nowoczesne i eleganckie osiedle domów jednorodzinnych Cedrowy Zakątek to inwestycja skierowana głównie dla wymagających klientów, ceniących sobie niezależność i kameralność oraz ciszę i spokój. Przestronne i wygodne domy sprawiają, że mieszka się tu idealnie. „CEDROWY ZAKĄTEK” to osiedle 17 domów jednorodzinnych zlokalizowane przy ulicy Cedrowej w Żółwinie k/Podkowy Leśnej.Budynki o powierzchni użytkowej 181,48 m², zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną, charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z czytelnym podziałem na część dzienną – parter i nocną – piętro. Na parterze oddzielono część mieszkalną od części technicznej (garaż, kotłownia + pomieszczenie gospodarcze). Na piętrze zlokalizowano sypialnię z łazienką (np. dla rodziców), drugą łazienkę przy wejściu do dwóch pokoi oraz otwartą wspólną przestrzeń np. na bibliotekę. Pokoje są foremne i bardzo dobrze doświetlone z pięknymi widokami na okoliczne lasy.

Realizacja osiedla podzielono na dwa etapy, w pierwszym powstały budynki na działkach nr: 452/2, 452/3, 452/4, 452/5, 452/8, 452/9, 452/10 i 452/11.
Wszystkie budynki tego etapu położone są na działkach o powierzchni 800 m².

Lokalizacja osiedla, sposób umiejscowienia budynków na działkach oraz funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń w budynkach sprawiają, iż przyszli właściciele będą mogli w pełni docenić komfort mieszkania we własnym domu.
Dodatkowo zakup nieruchomości w systematycznie rozwijającej się okolicy stanowi doskonałą lokatę kapitału na przyszłość. Niezależnie od chwilowych wahań cen inwestycja w nieruchomości w długiej perspektywie czasowej zawsze jest dochodowa.

Znakomita lokalizacja, funkcjonalny projekt, najwyższej jakości materiały użyte do budowy oraz wysoki standard wykonania budynków zapewnią Państwu godne warunki życia i należyty odpoczynek po trudach dnia codziennego.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz elastyczne warunki finansowania inwestycji.


"KUP DOM ZA MIESZKANIE" :
- w rozliczeniu przyjmujemy mieszkana, według ich rynkowej ceny,
- w przyjętym w rozliczeniu mieszkaniu Klient może mieszkać do czasu zakończenia budowy domu,
- zapewniamy bezpłatną przeprowadzkę do zakupionego u Nas domu.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?