jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Chabrowe

Miasto: Szczecin
Dzielnica: Zachód
Adres: Żniwna
Kod pocztowy: 70-550
Email: info@sgi.pl
Telefon: 661919006
Telefon/Fax: 661919006
Www: www.sgi.pl
Developer: SGI
Ilość mieszkań: 126
Wielkość mieszkań: 45 m² - 85 m²
Oddane do użytku: 2016
Zarejestrowanych mieszkańców: 2

Opis osiedla

Chabrowe Osiedle to siedem kameralnych budynków położonych w otoczeniu zieleni i jednorodzinnej zabudowy. Na jego terenie znajduje się między innymi jeziorko, prywatny plac zabaw oraz szereg alejek oświetlonych stylowymi lampami. To wszystko nadaje niezwykły charakter Chabrowemu Osiedlu, czyniąc go idealnym miejscem do zamieszkania. Chabrowe Osiedle położone jest w malowniczej okolicy, na pograniczu dzielnic Pogodno i Krzekowo, gdzie dominuje zabudowa willowa. Bezpośrednie sąsiedztwo ul. Szerokiej zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli również korzystać z połączenia tramwajowego oraz autobusowego. Dodatkowym atutem Chabrowego Osiedla jest bliskość licznych ścieżek rowerowych, nowej hali sportowej a także Jeziora Głębokiego.

Opinie o osiedlu Chabrowe

Ocena osiedla 4.3 / 5 zebrana na podstawie 3 opinii
Jakość:
3.3 / 5
Okolica:
4.7 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
dorota
Ocena: 4.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jakość można dopiero ocenić po zamieszkaniu zapowiada się bardzo dobrze ale ze względu na niewiadomą daję 4, okolica 4,5 lokalizacja nawet 5
Pati
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jakości nie mogę ocenić bo jeszcze troszkę brakuje do końca ale prace postępują w bardzo szybkim tempie oby również szło to z dobrymi solidnym wykonaniem w parze . okolica super:) cicha spokojna .
Marco
Ocena: 4.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Kameralne osiedle, świetna lokalizacja, dojazd do centrum i na druga stronę szczecina na słonko praktycznie jedną ulicą. mam nadzieję że sgi podtrzyma swoją renomę jeśli chodzi o jakość i solidność. ceny do około 5200 za metr. zapowiada się ciekawie.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?