jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Cygański Las

Miasto: Bielsko-Biała
Adres: Olszówka / Startowa
Email: tk_development( at )dives.pl
Telefon: 508299508
Telefon/Fax: 48605555555
Www: www.tkdevelopment.eu
Developer: TK Development
Ilość mieszkań: 63
Zarejestrowanych mieszkańców: 42
Zarządca: Anna Makuch

W odległości 350 metrów:

  • Gimnazjum
  • Szkoła średnia
  • Poczta
  • Restauracja
  • Przystanek
  • Przychodnia
  • Biblioteka
  • Tenis

Opis osiedla

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną inwestycję. Kompleks apartamentów mieszkaniowych w prestiżowej dzielnicy „CYGAŃSKI LAS” w Bielsku-Białej. Powstał on z myślą o klientach zainteresowanych posiadaniem mieszkania zaprojektowanego w sposób zapewniający maksymalną wygodę użytkownikom oraz zadowolenie z posiadania nieruchomości o niebanalnej architekturze i najwyższym standardzie wykończenia. Otaczającą go przyrodą tworzy mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi i dobremu samopoczuciu - zabudowa parkowa.

Teren budynków będzie ogrodzony, monitorowany kamerami i zamknięty, aby zapewnić bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

W budynkach zaprojektowano 63 komfortowe mieszkania o powierzchniach od 42 do 68 metrów kwadratowych, garaże podziemne, parkingi oraz plac zabaw.

Kameralny kompleks mieszkaniowy jest połączony licznymi alejkami z ogrodem kamiennym oraz nasadzeniami sosnami, klonami, wiśniami, irgami czy jaśminowcami.

Cisza i spokój panująca w dzielnicy Cygański Las, bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych: Błonie-place zabaw, park, basen, korty tenisowe, ścieżki rowerowe oraz kolej gondolowa na Szyndzielnię, zapewnią Państwu relaks. Natomiast bliskość bogatej infrastruktury, przychodni lekarskiej, sklepów, bank, przedszkola, szkoły, przystanku autobusowego oraz nowego centrum rozrywkowo-handlowego „Gemini Park”, zapewnią potrzebną wygodę.

Wybraliśmy to miejsce, aby spełniało wszystkie Państwa oczekiwania i wymogi, biorąc pod uwagę miedzy innymi dojazd, co w dobie nasilonego ruchu drogowego jest niezmiernie ważne, aby szybko i sprawnie się przemieszczać, oszczędzając czas. Dlatego też położenie budynku usytuowaliśmy w bliskiej odległości od centrum miasta ( ok. 2 km) w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej Katowice-Szczyrk.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?