jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Cztery Pory Roku

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Białołęka
Adres: Berensona
Kod pocztowy: 03-287
Email: berensona( at )magnusgroup.pl
Telefon: 665603505
Telefon/Fax: 48 22 637 50 39
Www: magnusgroup.pl
Developer: Magnus Group Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 27

Opis osiedla

Inwestycja „Cztery Pory Roku” na warszawskiej Białołęce wyróżnia się zarówno architekturą, jak i wysoką jakością wykorzystanych materiałów przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Mieszkania przy ulicy Berensona są idealne dla osób, które szukają swojego pierwszego lokum w zacisznym, a zarazem dogodnym komunikacyjnie miejscu stolicy. Na nowych mieszkańców osiedla „Cztery Pory Roku” czeka przyjazne otoczenie, niska zabudowa, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania dostępne w wersji dwu-, trzy- i czteropokojowej, o powierzchni od 36,5 m2 do 86 m2. Wszystkie mieszkania posiadać będą tarasy lub balkony, z widokiem na ciekawie zaaranżowaną zieleń.

Mieszkania na parterze mają ogródki. Dodatkową atrakcją jest, zaplanowane na terenie osiedla, oczko wodne – znakomite miejsce relaksu i wyciszenia po pracy. Najmłodsi mieszkańcy, z pewnością docenią uroki zaprojektowanych specjalnie dla nich dwóch placów zabaw.

Dbając o Państwa wygodę i komfort mieszkania wprowadziliśmy sporo udogodnień, jak np. windy zjeżdżające do poziomu parkingu podziemnego czy pasaż lokali handlowo-usługowych w parterowej części budynków od ul. Berensona. Będziecie Państwo mogli tam zrobić swoje codzienne, najpotrzebniejsze zakupy oraz skorzystać z rozmaitych usług.

W Magnus Group szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dlatego też teren osiedla będzie zamknięty, strzeżony i monitorowany.


Wszystko to sprawia, że warto będzie zamieszkać na osiedlu „Cztery Pory Roku” przy ulicy Berensona - najbardziej przyjaznym miejscu w tej części Warszawy.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?