jak możemy Ci pomóc?

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Miasto:
Poznań
Kod pocztowy:
60-681
Adres:
os. Bolesława Chrobrego 117
Email:
zarzad@ai.poznan.pl
Telefon:
48618223469
Fax:
61) 822-32-31
KRS:
0000053064
NIP:
778-008-51-15
Agencja Inwestycyjna sp. z o.o. powstała w 1992r. Jesteśmy jednym z pierwszych deweloperów na poznańskim rynku mieszkaniowym. Wybudowaliśmy już około 4500 mieszań o różnej formie własności: deweloperskich, spółdzielczych oraz z przeznaczeniem na wynajem, a także szereg obiektów budownictwa ogólnego jak szkoły, przedszkola, budynek banku.
Dzięki sprawnie prowadzonej polityce rozwoju spółki, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, dobrym projektom i odpowiednim wykonawcom, Agencja Inwestycyjna jest firmą stabilną finansowo, rzetelną, o ugruntowanej pozycji na rynku poznańskim.
Ciekawa i Nowoczesna Architektura budynków
Nasze budynki charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura. Swoim klientom oferujemy mieszkania starannie wykończone, funkcjonalne, w wysokim standardzie technicznym.
Dzięki współpracy ze sprawdzonymi od lat wykonawcami, dajemy gwarancję terminowości oraz elastyczności w realizacji indywidualnych rozwiązań i życzeń klientów.
Oprócz realizacji inwestycji typowo developerskich czyli na naszych własnych terenach, prowadzimy też na zlecenie wszystkie usługi inwestorskie: inwestorstwo zastępcze, pełen nadzór inwestycyjny, generalne wykonawstwo inwestycji, sprawy terenowo-prawne, prace projektowo-kosztorysowe oraz administrowanie i zarządzanie nieruchomościami.
Od początku naszego istnienia prowadzimy inwestycje mieszkaniowe dla Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlach Piątkowa.
Prowadzimy również administrowanie i zarządzanie budynkami dla powstałych wspólnot, zapewniając właścicielom mieszkań rzetelność, bezpieczeństwo oraz satysfakcjonujący poziom kosztów eksploatacji.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz koszty?
Jak oceniasz terminowość?