jak możemy Ci pomóc?

INWESTING Sp. z o.o.

Miasto:
Gdańsk
Kod pocztowy:
80-809
Adres:
Cieszyńskiego 17
Email:
inwesting@inwesting.com.p(...)
Telefon:
58 326 34 74
Fax:
58 342 70 70
KRS:
0000195164
NIP:
583-10-01-482
Grupa INWESTING działa na rynku budowlanym od 1994 roku. Zajmujemy się działalnością inwestorsko - budowlaną polegającą na budowie domów i mieszkań na sprzedaż.

Działamy na terenie Trójmiasta. Preferujemy sprawdzone, tradycyjne materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami, dbając o zdrowie, bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkańców. Budowane przez nas osiedla są położone blisko obszarów zieleni, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrami miast. Doświadczenie dobranego zespołu pracowników procentuje wysoką jakością wykonawstwa. Firmą kieruje 3-osobowy zarząd, którego członkowie posiadają tytuł mgr inż. budownictwa, uprawnienia budowlane oraz wieloletnie doświadczenie w działalności budowlanej i deweloperskiej.

W celu zapewnienia naszym klientom dogodnych warunków finansowania zakupu mieszkań nawiązaliśmy współpracę z następującymi bankami: BPH, GE Money Bank, Kredyt Bank, Millennium Bank S.A. , PKO BP S.A. i MultiBank oraz doradcami finansowymi Money Expert, EXPANDER i NOTUS.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz koszty?
Jak oceniasz terminowość?