jak możemy Ci pomóc?

Jankowski Pulchny

Miasto:
Warszawa
Kod pocztowy:
03-253
Adres:
Białołęcka 259
Email:
sekretariat@janpul.pl
Telefon:
22 811 17 10
Telefon:
22 811 20 25
KRS:
0000193144
NIP:
5242503919
JP INVESTMENT to oferta skierowana do inwestorów działających na rynku nieruchomości, bądź chcących rozpocząć takową działalność, a w szczególności do: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości, inwestorów finansowych oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych.

Kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje zarządzanie przedsięwzięciem na każdym jego etapie, począwszy od zakupu gruntu po administrowanie bądź sprzedaż/wynajem powstały powierzchni.

Bazując na naszym dziesięcioletnim doświadczeniu w działalności deweloperskiej oraz na wszechstronnej wiedzy i umiejętnościach zespołów projektowych, chcemy umożliwić Państwu swobodny dostęp do wszelkich usług związanych z branżą nieruchomości gruntowych i budowlanych.

JP INVESTMENT to oferta kompleksowa całkowicie dostosowana do potrzeb klienta, dlatego jesteśmy stale otwarci na nowe propozycje i wyzwania. Nasze bogate doświadczenie i wiedza z zakresu nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych pozwala nam swobodnie prowadzić wszelkie formy inwestowania w tej branży oraz służyć pomocą doradczą we wszystkich aspektach procesu inwestycyjnego:

„Trudne działania załatwiamy od ręki, niemożliwe – trochę dłużej”

Spełnimy twoje marzenia nadając im realne kształty!
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz koszty?
Jak oceniasz terminowość?