jak możemy Ci pomóc?

Structur Concept III Sp. z o.o.

Miasto:
Warszawa
Kod pocztowy:
02-724
Adres:
Wołodyjowskiego 49A
Email:
structur@structur.waw.pl
Telefon:
22 847 39 20
Telefon:
781-801-308
KRS:
0000258183
NIP:
5213390223
Spółka Structur Concept istnieje na rynku warszawskim od ok. 10 lat i specjalizuje się w budowie niewielkich budynków wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych i standardzie. Powstanie Spółki poprzedzała 18 letnia działalność architektoniczna i deweloperska jej założyciela w Szwajcarii i Niemczech. Jego projekty znalazły uznanie specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych zrealizowanych budynków. Wyrazem tego jest przyznanie nagrody magazynu CASH między innymi za szczególne walory architektoniczne zrealizowanego osiedla „willi miejskich” „Seepark Rangsdorf „ pod Berlinem.

Idea Firmy opiera się na popularnym w Europie Zachodniej trendzie budowania małych domów mieszkalnych – „willi miejskich”. Taki rodzaj budownictwa pozwala kształtować architekturę w sposób indywidualny i kameralny, a tym samym sprzyja identyfikowaniu się z miejscem zamieszkania. Niewielka liczba rodzin ułatwia zawiązywanie więzi międzysąsiedzkich i daje poczucie bezpieczeństwa. Potwierdzeniem przyjętej idei są dotychczas wybudowane budynki w Warszawie m.in. przy ul. Wołodyjowskiego 51 i Al. Wilanowskiej 325 na Mokotowie oraz przy ul. Bajana 21 na Bielanach.

Inwestycje Structur Concept wyróżniają: wysoka funkcjonalność mieszkań, właściwy dobór produktu w odniesieniu do lokalizacji oraz oczekiwań rynkowych, atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz wysokie standardy wykonawcze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, poszerzamy wachlarz naszych usług o usługi kredytowe celem zapewnienia Państwu finansowania u nas zakupu.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz koszty?
Jak oceniasz terminowość?