jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Eko - bliźniaki

Miasto: Białystok
Dzielnica: Bagnówka
Adres: Puchalskiego
Email: eko-system( at )eko-system.pl
Telefon: 0857435631
Telefon/Fax: 0856623765
Www: www.eko-osiedle.pl
Developer: EKO-SYSTEM
Orientacyjne ceny: 32767 - 32767 PLN
Wielkość mieszkań: 120 m² - 120 m²
Oddane do użytku: 2015

Opis osiedla

Elegancka zabudowa osiedla pod nazwą "EKO-Osiedle - bliźniaki" w Białymstoku zaspokaja potrzeby i gusty najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Nowoczesność, wygoda, dogodny rozkład pomieszczeń w budynkach to najważniejsze cechy tej inwestycji firmy EKO-SYSTEM. Zapraszamy na DNI OTWARTE : 7- 8 Czerwiec 2014 w godz. 10.00 - 15.00. Przygotowaliśmy dla Państwa poniższą ofertę mając na uwadze Państwa komfort, poczucie bezpieczeństwa i niskie koszty utrzymania.
Nowoczesna, prosta i lekka architektura budynków, zagospodarowanie części wspólne osiedla (drogi, chodniki, ogrodzenie), usytuowanie osiedla w spokojnej i cichej okolicy to tylko niektóre z atutów tej inwestycji.

Atrakcyjna lokalizacja osiedla sprawia, że można odpocząć z dala od zgiełku miasta i spalin, umożliwia komunikację z każdej strony miasta bez konieczności przejazdu przez centrum, a sam dojazd do centrum nawet w godzinach szczytu nie trwa dłużej jak kwadrans. Jednocześnie zapewnia bliskość infrastruktury wielkiego miasta (szkół, ośrodków zdrowia, zaplecza handlowego - PSS Społem sklep Tęcza, Galerii Kwadrat i Galeria Podlaska, Biała i inne). Osiedle położone jest na malowniczym terenie za rzeczką Dolistówką w sąsiedztwie lasu. Szczegółowych informacji na temat prowadzonych inwestycji i budowanych mieszkań udzielą Państwu pracownicy naszego Biura Sprzedaży.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?