jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Etap III inwestycji ul Kozielska w Gliwicach-Brzez

Miasto: Gliwice
Dzielnica: Brzezinka
Adres: Ul. Kozielska
Email: biuro( at )weztingremo.pl
Telefon: 323014049
Telefon/Fax: 322320161
Www: weztingremo.pl
Developer: WEZTING REMO Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 3
Wielkość mieszkań: 117 m² - 124 m²
Oddane do użytku: 2014

W odległości 350 metrów:

  • Podstawówka
  • Gimnazjum
  • Restauracja
  • Przystanek

Opis osiedla

Nowoczesne i bardzo kameralne osiedle składające się z trzech domów o zabudowie bliźniaczej to III etap inwestycji przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. Przed nami jeszcze etap czwarty po zakończeniu trzeciego (najprawdopodobniej listopad 2014 r.). Firma Wezting Remo Sp. z o.o. w swojej ofercie ma dla Państwa do zaoferowania nową inwestycję obejmującą trzy mieszkania dwukondygnacyjne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w Gliwicach przy ul. Kozielskiej, na działce oznaczonej numerem²52. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi od ok. 117,9 – 124,9 m², metraż działki ok. od 190,2 do 442,6 m² wraz z niezależnym dostępem do ogródka oraz garażu.

Dogodna lokalizacja inwestycji zapewni idealne warunki dla wszystkich z Państwa pragnących mieszkać w miłym i spokojnym otoczeniu z dobrze rozwiniętą komunikacją zapewniającą łatwy i szybki dojazd do centrum miasta Gliwic.

Funkcjonalny i estetyczny układ mieszkań daje nieograniczone możliwości aranżacyjne oraz zapewnia doskonałe warunki mieszkaniowe. Rozróżniamy trzy typy mieszkań (A,B1,B2)różniących się między sobą powierzchnią użytkową oraz rozmieszczeniem pomieszczeń.

W strefie parteru mieszkania typu A zlokalizowany jest przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras, duża kuchnia, toaleta, hall, wiatrołap z wejściem do garażu, przestrzeń komunikacyjna ze schodami prowadzącymi na piętro. W dalszej części mieszkania, mieszczą się trzy pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon, dwie garderoby, pomieszczenie gospodarcze oraz duża łazienka. Przestrzeń komunikacyjną między pomieszczeniami zapewnia korytarz.

Częścią wspólną dla sąsiadujących ze sobą dwóch mieszkań typu B1 i B2, w strefie parteru jest klatka schodowa, prowadząca do właściwej części każdego z mieszkań. Na parterze każdego z mieszkań zlokalizowany jest przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras, kuchnia, toaleta, hall z wejściem do garażu oraz przestrzeń komunikacyjna ze schodami wiodącymi na piętro. Na piętrze znajdują się trzy pokoje w tym jeden pokój z wyjściem na balkon, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, przestrzeń komunikacyjną między pomieszczeniami zapewnia funkcjonalny korytarz.

Firma zapewnia odpowiedni standard wykończeń. Teren każdej posesji zostanie ogrodzony, wraz z bezpośrednim podjazdem pod każdy budynek mieszkalny.


PRZYJMUJEMY REZRWACJĘ NA WYBRANE MIESZKANIA
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?