jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Etap IV inwestycja ul Kozielska

Miasto: Gliwice
Dzielnica: Brzezinka
Adres: Ul. Kozielska
Email: biuro( at )weztingremo.pl
Telefon: 323014049
Telefon/Fax: 322320161
Www: weztingremo.pl
Developer: WEZTING REMO Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 2
Wielkość mieszkań: 86 m² - 135 m²
Oddane do użytku: 2014

W odległości 350 metrów:

  • Podstawówka
  • Gimnazjum
  • Restauracja
  • Przystanek

Opis osiedla

IV etap inwestycji przy ul. Kozielskiej w Gliwicach składa się z dwóch domów o zabudowie bliźniaczej z funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń w mieszkaniach. Kameralność, cisza, swoboda, bliskość terenów zielonych oraz przede wszystkim jakość wykonania to nieodparte atuty tej inwestycji. Firma Wezting Remo Sp. z o.o. w swojej ofercie ma dla Państwa do zaoferowania nową inwestycję obejmującą cztery mieszkania dwukondygnacyjne w zabudowie bliźniaczej. Mieszkania powstaną w ramach przebudowy istniejących domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 347 oraz 345a. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi od ok. 86,2 m² – 135,3 m². Mieszkania znajdują się na terenie zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego, na którym wyodrębniono ciąg pieszo – jezdny wraz z placem manewrowym. Całe osiedle zostało otoczone ogrodzeniem wraz z główną bramą wjazdową.

Dogodna lokalizacja inwestycji zapewni idealne warunki dla wszystkich z Państwa pragnących mieszkać w miłym i spokojnym otoczeniu z dobrze rozwiniętą komunikacją zapewniającą łatwy i szybki dojazd do centrum miasta Gliwic.

Funkcjonalny i estetyczny układ mieszkań daje nieograniczone możliwości aranżacyjne oraz zapewnia doskonałe warunki mieszkaniowe. Rozróżniamy dwa rodzaje mieszkań różniących się powierzchnią użytkową, są to mieszkania oznaczone:
M1, M3: 86,2 m² (parter +piętro)
M2, M4: 135,3 m² (parter +piętro +poddasze użytkowe)

Częścią wspólną w strefie parteru dla sąsiadujących ze sobą mieszkań (M1 i M2, M3 i M4) jest klatka schodowa, z której do właściwej części mieszkań prowadzą drzwi wejściowe. W części parteru każdego mieszkania mieści się przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras z ogródkiem lub taras zewnętrzny, jadalnia, kuchnia, toaleta, hall oraz przestrzeń komunikacyjna wiodąca na piętro. Mieszkania oznaczone numerami M1 i M3 charakteryzuje podobny układ piętra: dwa pokoje, duża łazienka, pomieszczenie gospodarcze, korytarz. W przypadku mieszkań oznaczonych numerami M2 i M4 na piętrze mieszczą się dwa pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon, duża łazienka oraz schody prowadzące na poddasze gdzie zlokalizowano dodatkowy przestronny pokój z garderobą i toaletą.

Mieszkania oznaczone numerami M1 i M3 posiadają taras wraz z ogródkiem, natomiast dla mieszkań M2 oraz M4 został wydzielony teren pod mniejszy taras zewnętrzny.
Firma zapewnia odpowiedni standard wykończeń. Mieszkania znajdują się na terenie zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego, na którym wyodrębniono ciąg pieszo – jezdny wraz z miejscem parkingowym, które stanowi część wspólną dla poszczególnych mieszkań: M1 i M2 oraz M3 i M4 (rys. plan zagospodarowania). Całe osiedle zostało otoczone ogrodzeniem wraz z główną bramą wjazdową.

PRZYJMUJEMY REZRWACJĘ NA WYBRANE MIESZKANIA
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?