jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Ewelin

Miasto: Łódź
Dzielnica: Polesie
Adres: Ul. Obywatelska 110
Email: biuro( at )realdevelopment.pl
Telefon: 426570328
Telefon/Fax: 509392404
Www: ewelin.com.pl
Developer: REAL Development Group
Ilość mieszkań: 132
Wielkość mieszkań: 32 m² - 97 m²
Zarejestrowanych mieszkańców: 1

W odległości 350 metrów:

  • Restauracja
  • Przystanek
  • Przychodnia

Opis osiedla

Od początku działalności staramy się tworzyć eleganckie i prestiżowe miejsce do mieszkania. Staramy się, aby realizowane przez nas inwestycje były jednocześnie harmonijnie wpisane w otoczenie, ale również przeistaczały standard ulic i miasta, w którym się znajdują. Pragniemy by nasze realizacje stały się dumą nie tylko naszą, ale i naszych Klientów.
Czego szczerze Państwu i sobie życzymy.

Ewelin to doskonała lokalizacja. To bliskość centrum – wyjazd na Al. Jana Pawła zajmuje około minuty, a jednocześnie wyjątkowo zielony rejon, z niewielką, zadbaną, uregulowaną rzeczką za ogrodzeniem. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowoczesna przychodnia zdrowia i dobrze zaopatrzony sklep spożywczy.

Ewelin to elegancka, jasna, prosta architektura z ciekawymi, kolorowymi elementami wykończeniowymi, które nadają budynkowi lekkości i nowoczesności. Budynek jest oddalony od ulicy Obywatelskiej o około 100 metrów i oddzielony od niej szpalerem bujnej zieleni, co zapewni ciszę, spokój i komfort zamieszkiwania.
Pełne zagospodarowanie osiedla z uliczkami dojazdowymi, chodnikami, otwartym, urządzonym patio, placem zabaw i terenem zielonym oraz ogrodzeniem złożą się na całość inwestycji. Plac zabaw będzie usytuowany tak, aby nie zakłócać spokoju mieszkańcom. Teren zielony w formie otwartego z jednej strony patio to idealne miejsce na chwilę odpoczynku, posiedzenie na ławce z dobrą książką.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, żeby spełnić różnorodne oczekiwania Klientów.
W budynku znajdą się 132 mieszkania od przytulnych kawalerek o pow. 32m² do luksusowych, komfortowych 4-pokojowych apartamentów o pow. 97 m². Do mieszkań przynależeć będą duże tarasy, balkony i loggie. Mieszkania mają bardzo duże powierzchnie przeszkleń, dzięki którym będą doskonale doświetlone, a jednocześnie dadzą możliwość ciekawej aranżacji wnętrz.
Każde mieszkanie wyposażone będzie z drzwi antywłamaniowe, białe okna PCV, instalację telewizyjną w każdym pokoju, instalacje internetową i telefoniczną. Do mieszkań prowadzić będą komfortowe windy.
Dla posiadaczy samochodów do wyboru mamy garaże indywidualne z długim podjazdem idealnym na postawienie drugiego samochodu, miejsca w hali garażowej, a także miejsca postojowe na terenie zamkniętego osiedla.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?