jak możemy Ci pomóc?
Siemacie wszyscy!
mieszkaniec MKmario
MKmario postów: 1 2012-06-09 18:46
no witam witam
jak sie mieszka? kto Wami administruje? jakie sa minusy tego osiedla/bloku?
mieszkaniec shadow
shadow postów: 3 2012-08-12 13:42
A ty tak nie za szybko walisz z grubej rury Jakie są minusy ? Najpierw trzeba było tak spokojniej może jakie są plusy mieszkania obok Parku A o minusach sami zaczną mówić
mieszkaniec moozol
moozol postów: 2 2012-09-18 19:12
Osiedle spokojne. Największa zaleta - blisko Park Majkowskiego i centrum. Wszędzie na piechotę.
Zarządza TED z Gdyni.
mieszkaniec PiEm
PiEm postów: 2 2012-09-22 16:13
Hm.. Jak dla mnie minusem jest fakt, iż z racji tego, że mieszkań jest niecałe 80 opłaty są o wiele wyższe niż przykładowo na jakimś osiedlu Orlex (przynajmniej z tego co mówią mieszkańcy Orlexów). No, ale z drugiej strony wiadomo,że koszt przykładowo pielęgnacji trawnika dzielony przez 80 mieszkań zawsze będzie wyższy niż tam gdzie mieszkań jest kilkaset No i chyba część mieszkańców czuje się chyba troche oszukana przez Dewelopera, że postanowił im postawić drugi budynek w sąsiedztwie.

p.s. fajnie że ktoś pomyślał o dodaniu tego osiedla na forum
mieszkaniec szara160
szara160 postów: 1 2012-10-02 12:13
Nie wiem jakie macie opłaty ale faktycznie my nie płacimy dużo w porównaniu do innych Wspólnot. Ja za mieszkanie 60 m płacę zimową porą 270 zł. To na prawdę niewiele a w naszym bloku mamy 104 mieszkania.
A co do powstania waszego osiedla na forum to radziłabym bardzo podziękować Lukasowi to dzięki niemu macie dostęp do świata zewnętrznego (żart ) Ale całujcie Luka po nogach w podziękowaniu albo chociaż piwo mu postawcie
mieszkaniec Lukas
Lukas postów: 1 2012-12-17 17:53
Szara, Ty jestes czaruśka, wkrecasz tu świeżakow, jeszcze łykną i wpadne w alkoholizm ;)
mieszkaniec Ania
Ania postów: 3 2013-02-13 21:34
Lukas, a od czego ma się znajomych, przecież nie zostawimy Ciebie samego z tym ciężarem
mieszkaniec pershing
pershing postów: 3 2013-03-03 23:47
hm.. z rachunków wynika,że mieszkanie 51 m - latem 360, zima 440 (w tym administracja nieruchomoscia 89 złotych, opłaty typu woda,ścieki, ogrzewanie, winda itd, w tym opłata za utrzymanie miejsca postojowego 55 zł). Do tego fundusz remontowy 43 zł miesięcznie. Mieszkają 2 osoby. Wydaje mi się zatem,że tak tanio to nie jest