jak możemy Ci pomóc?
Patio
mieszkaniec Jakub
Jakub Łebski postów: 17 2017-06-02 12:12
Czy jest w planie ogarnięcie krzaków na Patio?

Bo nazwac tego inaczej nie można, ale skoro mają być takich rozmiarów to może warto by skasować oświetlenie patio, skoro lampy są w krzakach?

mieszkaniec Edyta
Edyta Laskowska postów: 1 2017-06-02 15:18
bardzo dobre spostrzeżenie, również jestem zniesmaczona widokiem zagospodarowania zieleni na naszym patio, krzaczory i chwaściory bujają. Mam wrażenie, że ktoś kto robił nasadzenia dopiero się uczył i poszedł po najmniejszej linii oporu :(
mieszkaniec Dorota
Dorota Kramarczyk postów: 30 2017-06-02 19:30
A dla mnie im bujniejsza zieleń tym lepiej. Co to za pęd do wycinania wszystkiego co zielone?
mieszkaniec Michał
Michał Prokop postów: 6 2017-06-07 10:15
Czy ta zieleń jest w ogóle do czegoś nam potrzebna ? Rozumiem zostawić np metrowy pas jakichś krzaków przy balkonach/tarasach na parterze ale po co resztę trzymać ? Minusy tych krzaków są takie, że one pylą i i przechowują robactwo.
mieszkaniec Dorota
Dorota Kramarczyk postów: 30 2017-06-08 09:22
Kiepski żart, Panie Michale. Na szczęście przepisy nie pozwolą na realizację Pańskiej światłej myśli. I ucieszą się ptaki rezydujące w tych niepotrzebnych krzakach, a poza tym o sekundę oddali się katastrofa ekologiczna. To zawsze coś.
mieszkaniec Wioletta
Wioletta Kowacz postów: 114 2017-06-28 07:24
Część żywopłotów została przycięta, ale nie wszytskie. Pozostaje zieleń niska - większość trzeba wyplewić, rozsypać nowa korę itd.