jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Saska 2

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Praga Południe
Adres: Skalskiego 1,3,5
Kod pocztowy: 03-982
Email: nieruchomosci( at )domdevelopment.com.pl
Telefon: 223516633
Telefon/Fax: 48223516633
Www: www.domdevelopment.com.pl
Developer: Dom Development SA
Ilość mieszkań: 457
Ilość miejsc postojowych: 460
Zarejestrowanych mieszkańców: 340

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Podstawówka
  • Boisko
  • Przystanek

Opis osiedla

Najlepsza lokalizacja po prawej stronie Wisły. Dogodne położenie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszelkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie - własny las i dostęp do jeziora zapewnią niezwykły komfort i kontakt z naturą, wśród zgiełku metropolii. O wyjątkowości tej inwestycji świadczy posiadanie własnego lasu i sąsiedztwo Jeziorka Gocławskiego z alejkami spacerowymi.

Na osiedlu Saska znajdą się lokale o pełnej gamie metraży i funkcjonalnych rozkładach. Duże przeszklenia, niestandardowa wysokość lokali – 2,70 m – sprawiają, że mieszkania będą jeszcze bardziej przestronne i nasłonecznione. A wszystko to jest przykładem wysmakowanej, światowej architektury – nietuzinkowych, dopracowanych detali i najwyższej jakości wykonania.

Niewątpliwym walorem inwestycji są niepowtarzalne widoki z okien: z jednej części inwestycji rozciągnie się ponad drzewami panorama Saskiej Kępy i warszawskiego centrum oraz stadionu narodowego , a z drugiej widok na urocze jezioro, zieleń ogródków działkowych i katedrę Św. Floriana.
Dzięki wygodnemu położeniu mieszkańcy inwestycji będą mieć pełen dostęp do bogatej infrastruktury okolicy i najważniejszych szlaków komunikacyjnych. Bliskość Centrum Warszawy i jej najważniejszych punktów decydują o wysokim komforcie życia.

Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Saska, a także Dział Aranżacji Wnętrz posiadający w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

W pobliżu inwestycji znajdują się punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki, tereny rekreacyjne, ośrodki sportowe.

Najbliżej inwestycj znajduje się przystanek autobusowy WAŁ GOCŁAWSKI przy ul. Bora-Komorowskiego (autobusy: N02, N22, N72, 111, 117, 123, 147, 151). Dla osób zmotoryzowanych Wał Miedzeszyński, Al. Stanów Zjednoczonych, Trasa Siekierkowska, Ostrobramska ułatwiają dostęp do różnych części miasta.

Widoki z okien: z jednej części inwestycji rozciągnie się ponad drzewami panorama Saskiej Kępy i warszawskiego centrum oraz stadionu narodowego , a z drugiej widok na urocze jezioro, zieleń ogródków działkowych i katedrę Św. Floriana.

Opinie o osiedlu Saska 2

Ocena osiedla 3.9 / 5 zebrana na podstawie 5 opinii
Jakość:
3.8 / 5
Okolica:
4 / 5
Lokalizacja:
4 / 5
~gość
Ocena: 4.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Miało być spokojnie i cicho,drogi dla mieszkańców a zrobiło się jak na marszałkowskiej. powinni więcej wybudować spowalniaczy na jezdniach.
~gość
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Świetna lokalizacja, spokojnie i bezpiecznie, blisko do jeziorka, dobrze zaprojektowane miejsce, dobrze skomunikowane, a już niebawem tramwaj tuż tuż. za dużo żabek (na każdym rogu czai się jedna) i mało miejsc postojowych.
J
Ocena: 2.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Strasznie głośno się zrobiło. dd wszystkich nieźle załatwił.
Bodek
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Ciekawe miejsce do życia w wawie
Joanna S.
Ocena: 3.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Ogólnie ok, gdyby nie blokowiskość
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?