jak możemy Ci pomóc?
Wandalizm w garażu
mieszkaniec Wojciech
Wojciech Król postów: 3 2017-01-16 22:15
Wczoraj (15.01) w ciągu dnia lub wieczorem ktoś rozbił na naszym samochodzie zaparkowanym w garażu (Saska II, poziom -1) dwa jajka. Czy ktoś z Państwa miał podobne problemy? Może ktoś z Państwa coś widział. Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek informacje. Mam nadzieje, że to nie jest nowy zwyczaj komunikacji między sąsiadami. Sprawę zgłosiliśmy administracji i ochronie.
mieszkaniec Rafał
Rafał Zieliński postów: 48 2017-01-17 08:37
Może to ten sam co mieszka nade mną. Jak 4 lata temu robiłem parapetówkę (fakt, było dość głośno) to jajko wylądowało u mnie na balkonie :) Zakładam że rzucał ten z góry bo na piąte piętro ciężko dorzucić z dołu.
mieszkaniec Dorota
Dorota Kramarczyk postów: 30 2017-01-17 10:12
Marna nadzieja na odzew, Panie Sąsiedzie. Kiedy dzieci uszkodziły mi rower na patio, to żadne z rodziców nie próbowało pomóc w ustaleniu sprawcy. A szkoda jest wymierna.
mieszkaniec Przemysław
Przemysław Karamać postów: 23 2017-01-18 15:15
Panie Wojciechu, można spróbować zapytać ochronę, czy coś widziała, ew. czy zwrócili uwagę na to, że Pana samochód jest obrzucony jajkami. Ale szczerze, to wątpię, czy coś się uda ustalić. Przykre to, bo niszczenie cudzego mienia z powodu jakiś kompleksów jest po prostu chamskie.

Pani Doroto, z całym szacunkiem, ale forum czyta może ze 20% mieszkańców. Trafienie na rodziców, których dzieci mogły uszkodzić Pani rower jest małe. Szansa na znalezienie sprawcy równa 0, jeżeli nie złapała Pani nikogo za rękę.
mieszkaniec Wojciech
Wojciech Król postów: 3 2017-01-18 22:50
Panie Rafale, a ciekawości, w której klatce Pan mieszka, może mamy wspólnego sąsiada "jajcarza"? My w klatce H budynku Skalskiego 1.
mieszkaniec Rafał
Rafał Zieliński postów: 48 2017-01-19 09:58
Panie Wojtku, no nie, wygląda że jajcarzy jest więcej ;) Ja w Skalskiego 3 (u nas jest 1 klatka).
mieszkaniec Dorota
Dorota Kramarczyk postów: 30 2017-01-19 11:17
Panowie, garaż jest dostępny zewsząd. Może to jajcarz wędrowny.