jak możemy Ci pomóc?
'Znikające tematy' na Forum
mieszkaniec Katarzyna
Katarzyna Niedziałek postów: 8 2014-12-18 19:25
Witam!
Czy tylko ja mam tak, że kiedy dostaję na pocztę powiadomienie o nowym temacie i klikam w link, przenosi mnie on nie do tematu który jest opisany w mailu, a na \'Forum publiczne\'? Wygląda to tak, jakby temat był kasowany zanim zdąży się kliknąć w link.
Troszkę to denerwujące, szczególnie, że dopiero dziś odkryłam, że temat jako taki nie został wykasowany, tylko znajduje się w innej zakładce. To chyba jednak błąd w linkowaniu wiadomości.

Pozdrawiam,
Katarzyna Dmochowska
mieszkaniec Rafał
Rafał Kunicki postów: 40 2014-12-18 20:48
Pani Katarzyno, do tej pory wszystkim linki otwierają się prawidłowo. Wyślemy wiadomość do administratora forum z prośbą o podpowiedź, jak możemy Pani pomóc.
mieszkaniec Krystyna
Krystyna Kuniszewicz postów: 18 2014-12-18 22:07
Nie mam takiego problemu . U mnie jest wszystko OK.
mieszkaniec Tomasz
Tomasz Zarzycki postów: 65 2014-12-19 00:40
U mnie również wszystko działa prawidłowo.
mieszkaniec Katarzyna
Katarzyna Niedziałek postów: 8 2014-12-19 09:32
Dziękuję za szybką odpowiedź. Teraz, jak na złość, wszystko otwiera się prawidłowo.
Złośliwość przedmiotów martwych znaczy się ;)
mieszkaniec Paweł
Paweł Toman postów: 1 2015-01-09 10:13
Witam,
mam tak samo jak Pani Katarzyna, wchodzę w link i zamiast wątku pojawia mi się strona z tematami, gdzie tego akurat tematu nie ma.
mieszkaniec Witold
Witold Kalinowski postów: 10 2015-01-09 12:06
Witam Państwa, linki czasami nie robią przekierowania do tematu, jedyny sposób to wejście do strony głównej i wybranie tematu.
mieszkaniec Jakub
Jakub Gruszczyński postów: 72 2015-01-10 18:12
Witam Państwa, problemy zgłosiłem do administratora i twórcy naszego forum. Mam nadzieję, że będzie potrafił im zaradzić.