jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Garden House

Miasto: Szczecin
Dzielnica: Północ
Adres: Ul. Szczecińska
Kod pocztowy: 70-550
Email: info@sgi.pl
Telefon: 661919006
Telefon/Fax: 661919006
Www: www.sgi.pl
Developer: SGI
Zarejestrowanych mieszkańców: 25

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Przystanek
  • Kościół

Opis osiedla

Apartamenty Garden House to interesujące połączenie nowoczesności z przedwojenną architekturą miasta. Jest to miejsce dla osób poszukujących luksusu, przestrzeni i bezpieczeństwa. Inwestycja składa się z 85 komfortowych apartamentów oraz wewnętrznego, kameralnego dziedzińca. Jest tu wiele zieleni, miejsca do spacerów, wypoczynku w plenerze. Nasz projekt ma być nie tylko przyjaznym miejscem do mieszkania, ale i dobrą inwestycją, która ma nabierać wartości wraz z upływem lat.

Lokalizacja:

Osiedle Garden House położone jest w dzielnicy Warszewo, w której dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych. Niedaleko stąd do Puszczy Wkrzańskiej, Jeziora Głębokiego i szczecińskiej Gubałówki. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych. Łatwo stąd dojechać do centrum miasta ulicą Duńską.

* Standard budynków
* kameralne budynki dwupiętrowe,
* tradycyjna, prestiżowa architektura,
* ściany zewnętrzne i wewnętrzne - bloczki silikatowe,
* elewacja - tynk silikonowy samoczyszczący,
* cichobieżne windy szwajcarskiej firmy Schindler (budynek C, D),
* garaże podziemnie - wygodne miejsca parkingowe (pod budynkiem C i D),
* klatki schodowe - wykładane granitowymi posadzkami oraz wykładziną dywanową, balustrady wykonane ze stali malowanej proszkowo wg indywidualnego projektu,
* dekoracja korytarzy - indywidualnie zaprojektowane oświetlenie, lampy sufitowe, kinkiety, oświetlenie liniowe schowane za gzymsem, na korytarzach lustra,
* domofon - cyfrowy ze stali nierdzewnej,
* system kamer monitorujący otoczenie oraz hale garażowe,
* teren osiedla zamknięty.

Tereny zielone
Garden House położony jest, jak sama nazwa wskazuje, w sąsiedztwie terenów zielonych. Dodatkowo samo osiedle pełne jest przestrzeni i miejsca do relaksu. Zwłaszcza wewnętrzny dziedziniec zachęca do odpoczynku na ławkach czy spacerów alejkami. Na terenie inwestycji znajduje się także mini plac zabaw dla dzieci wyposażony w piaskownicę oraz huśtawki. Standardem wyposażenia są wysokiej jakości bruki, ławki, pojemniki na kosze, lampy oświetlające teren. Całość została zaprojektowana z dbałością o estetykę.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?