jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Harmonia

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Ursus
Adres: Dzieci Warszawy 11
Email: info( at )orkiestra.com.pl
Telefon: 224283864
Telefon/Fax: 223783604
Www: www.orkiestra.com.pl
Developer: ORKIESTRA DEVELOPMENT SP. Z O.O.
Zarejestrowanych mieszkańców: 82

Opis osiedla

Osiedle Harmonia to kameralny, przyjazny mieszkańcom kompleks składający się z 10 kameralnych trzy- i czteropiętrowych budynków. Unikalną architekturę osiedla tworzy niebanalny wygląd budynków jak również mnóstwo otaczającej je zieleni z licznymi miejscami do wypoczynku i rekreacji oraz zabaw dla dzieci. Na osiedlu powstanie 290 mieszkań o powierzchni od 42 do 105 m2 . Mając na uwadze bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców przewidziano parkingi zewnętrzne oraz miejsca parkingowe w hali garażowej. Osiedle harmonia łączy zalety mieszkania w mieście z możliwością korzystania z uroków terenów zielonych.

Wyróżniającym elementem wyglądu zewnętrznego budynków będą wykorzystane materiały wykończeniowe oraz duże okna. Dodatkowym atutem projektu są liczne balkony, tarasy oraz ogródki. Zadbaliśmy również o to, aby połączyć nowoczesność i funkcjonalność budynków z ciepłem i wygodą mieszkań oraz bezpieczeństwem otoczenia.

Osiedle powstaje w dzielnicy Ursus przy ulicy Dzieci Warszawy 11 w odległości ok. 9 km od centrum. Idealną komunikację ze śródmieściem zapewnia 6 linii autobusowych i szybka kolej podmiejsca. Lokalizacja umożliwia również dostęp do licznych miejsc użyteczności publicznej m.in. szkół, przedszkoli, basenów oraz ośrodków sportowych, jak również centrów handlowych oraz supermarketów usytuowanych wzdłuż Al. Jerozolimskich.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?