jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Horyzonty Gdyni

Miasto: Gdynia
Dzielnica: Grabówek
Adres: Sambora i Dembińskiego
Kod pocztowy: 81-235
Email: info( at )semeko.pl
Telefon: 586619055
Telefon/Fax: 586205313
Www: www.semeko.pl
Developer: Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 44

Opis osiedla

Horyzonty Gdyni to nowoczesne, ładnie położone i doskonale wkomponowane w otaczający krajobraz osiedle, powstające na malowniczym wzgórzu, u stóp Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej i z rozwiniętą infrastrukturą. Niewątpliwą zaletą jest bliskość centrum Gdyni oraz Estakada Kwiatkowskiego prowadząca do Trójmiejskiej Obwodnicy. Doceni to każdy, kto ulicą Morską w 4 minuty dojedzie do tętniącego serca Gdyni, w drugą stronę skieruje się na Półwysep Helski, czy też w 6 minut przemieści się na obwodnicę, w stronę Gdańska. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to idealna baza dla rodzinnej rekreacji oraz atrakcja dla tych którzy uwielbiają czynnie i biernie korzystać z uroków natury.

Aktualnie w sprzedaży dostępne są mieszkania: w budynku nr 2 lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 70 m kw. Można wybrać tu gotowe mieszkanie, oraz w budynku nr 5 w którym zaprojektowane zostały mieszkania o powierzchni od 39 do 107 m kw., od dwóch do pięciu pokoi.

Położenie
Do najbliższego sklepu spożywczego jest zaledwie kilkaset metrów, a przy ulicy Morskiej znajdują się dwa markety średniopowierzchniowe. Tam również dostępna jest przychodnia zdrowia, prywatne gabinety lekarskie, poczta oraz przedszkola i szkoła.

Dojazd
Samochodem dojazd do centrum Gdyni zajmuje kilka minut, nawet w godzinach szczytu. Wyjazd na trójmiejską obwodnicę przez Estakadę Kwiatkowskiego znajduje się około kilometra od osiedla. To umożliwia szybkie poruszanie się po całej aglomeracji i komfortowy wyjazd na autostradę A1.

Bardzo szybko do centrum można dostać się także autobusami i trolejbusami, które co kilka minut zatrzymują się na przystanku przy ulicy Morskiej oddalonej od osiedla o 700 m. Tuż obok osiedla jest także przystanek autobusu linii 110, która bieg kończy na Placu Kaszubskim.

Widok
Ważnym elementem lokalizacji są także niezwykłe widoki rozciągające się z najwyższych pięter budynków. Widać stąd centrum Gdyni, port i Zatokę Gdańską.

Opis lokalizacji
Inwestycja zlokalizowana w gdyńskiej dzielnicy Grabówek przy zbiegu ul. Sambora i Dembińskiego.

Opinie o osiedlu Horyzonty Gdyni

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
marcinski
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Mieszkamy od niedawna, ale już możemy powiedzieć, że wybór był trafny :) piękny widok, a do tego cisza i spokój .... no i wszędzie blisko :)
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?