jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Kamienica Vossa

Miasto: Szczecin
Dzielnica: Śródmieście
Adres: Ul. Swarożyca 15A
Kod pocztowy: 71-601
Email: firma( at )calbud.com.pl
Telefon: 914806101
Telefon/Fax: 914480523
Www: deweloper.calbud.com.pl
Developer: P.B. CALBUD Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 31
Ilość miejsc postojowych: 20
Wielkość mieszkań: 28 m² - 113 m²
Oddane do użytku: 2014

W odległości 350 metrów:

  • Przedszkole
  • Poczta
  • Restauracja
  • Przystanek
  • Biblioteka
  • Teatr
  • Muzeum

Opis osiedla

Atutem nowej inwestycji Kamienica Vossa oprócz nowoczesności i wygodnych mieszkań jest również dogodna lokalizacja oraz bliskość do szeregu placówek oświatowych, kulturalnych i użyteczności publicznej, dużo terenów zielonych sprzyjających aktywnemu odpoczynkowi i spacerom. Kamienica Vossa to niepowtarzalne miejsce, w którym historia i tradycja łączą się z nowoczesnością. Na przełomie XIX i XX wieku na terenie nieruchomości przy ul. Swarożyca funkcjonowała bowiem rodzinna firma pn. C. Voss & Sohn, trudniąca się produkcją konnych wozów strażackich, a także ludwisarstwem - w tym w szczególności odlewaniem dzwonów. Obecnie w tej niepowtarzalnej lokalizacji - tuż przy Teatrze Polskim, w pobliżu Parku Żeromskiego oraz nadodrzańskich bulwarów - powstaje nowoczesny budynek oferujący wyjątkowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach - od 28 do 113 m².

Każdy znajdzie tu mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dla tych, którzy poszukują przestrzeni oraz oryginalnych rozwiązań architektonicznych przygotowaliśmy ponad 100-metrowe apartamenty z tarasami. W budynku znajdą się także mieszkania 2-pokojowe oraz wygodne kawalerki. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią apartamenty z dwoma łazienkami, dzięki czemu możliwe będzie oddzielenie strefy dzieci od strefy dorosłych. Takie rozwiązanie może okazać się wygodne także dla osób ceniących prywatność oraz tych, którzy pragną zapewnić większą wygodę swoim gościom.

W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe. Zamontowane w nich cichobieżne, nowoczesne windy zapewnią wygodną komunikację z wszystkimi kondygnacjami budynku, a jedna z nich będzie dodatkowo obsługiwać garaż podziemny, w którym znajdzie się 20 miejsc postojowych oraz 13 komórek lokatorskich. Dodatkowym atutem będzie także estetyczny dziedziniec dostępny tylko i wyłącznie dla mieszkańców.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?