jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Krasińskiego 58

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Żoliborz
Adres: Ul.Krasińskiego 58
Kod pocztowy: 01-755
Email: sprzedaz( at )homeinvest.pl
Telefon: 225186262
Www: krasinskiego58.homeinvest.pl
Developer: Home Invest Sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 74
Orientacyjne ceny: 323 - 864 PLN
Wielkość mieszkań: 29 m² - 159 m²
Oddane do użytku: 2015
Zarejestrowanych mieszkańców: 2

W odległości 350 metrów:

  • Gimnazjum
  • Bankomat
  • Przystanek
  • Przychodnia
  • Kościół

Opis osiedla

Osiedle Krasińskiego 58 będzie miało swoje miejsce w cichym i spokojnym miejscu na warszawskim Żoliborzu, blisko parków i skwerów, na których można spędzać wolny czas. W dzielnicy znajduje się Park Kaskada oraz Kępa Potocka na terenie której znajduje się stare dorzecze Wisły. Nie brak tu skwerów i zieleńców, na których poczujemy się jak poza miastem. W centrum dzielnicy Żoliborz powstanie nowoczesne osiedle, zapewniające bliskość wielu miejsc potrzebnych do codziennego i wygodnego życia. To wymarzone miejsce do odpoczynku jak i codziennych wyzwań. Dopracowane z pełną starannością i wysoką jakością. Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort dla najbardziej wymagających mieszkańców. W inwestycji Krasińskiego 58 znajdą się mieszkania o powierzchni od 29 do 159 m². Lokale zostały funkcjonalnie zaprojektowane, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować je do własnych potrzeb. Wszystkie będą posiadały powierzchnie przynależne w formie balkonów oraz ogródków do mieszkań zlokalizowanych na parterach. Na poziomie -1 znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi, a w część parteru budynku od strony ul. Krasińskiego zostanie przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.
Cały projekt finalnie składać się będzie z dwóch budynków z wewnętrznym dziedzińcem oraz placem zabaw dla dzieci. Dla zapewnienie jak największego bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i swobody mieszkańców, teren osiedla będzie chroniony i monitorowany. Krasińskiego 58 to miejsce w doskonałej lokalizacji, zapewniające szybki dojazd do Centrum Warszawy. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać ze dogodnej komunikacji w postaci metra oraz linii tramwajowych i autobusowych. Lokalizacja inwestycji łączy zalety zielonej i cichej okolicy. Jest to również bardzo energiczna strefa dla ludzi młodych i dynamicznych, którym niestraszne szybkie tempo codziennego życia. Ze względu na dużą ilość terenów zielonych osiedle ma charakter mieszkaniowo-rekreacyjny. Nie brak tu parków czy skwerów, na których można spędzać wolny czas. Tereny zielone zajmują aż 250 z 830 hektarów powierzchni! W ich skład wchodzą m.in. Park Kaskada położony między Aleją Armii Krajowej i ulicą Słowackiego, w którym znajduje się wodospad zasilany naturalnym źródłem oraz Park im. Stefana Żeromskiego. Z kolei Park Kępa Potocka jest znakomitym terenem rekreacyjno-wypoczynkowym, gdzie znajduje się stare dorzecze Wisły. Rozpoczęcia budowy nastąpi w kwietniu 2014 r., a zakończenie jest przewidziane we wrześniu 2015 r.

Opinie o osiedlu Krasińskiego 58

Ocena osiedla 4 / 5 zebrana na podstawie 2 opinii
Jakość:
4 / 5
Okolica:
4 / 5
Lokalizacja:
4 / 5
gość
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Niestety wykonanie kiepskie, słychać wszystko co się dzieje w sąsiednich mieszkaniach w tym każdy krok :/
Mieszkaniec123
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Jedyny dyzy minus ( mowie jako mieszkaniec) to nie wiem z czego zrobione sciany...slychac kazdy krok sasiada z gory i z boku...ogolem reszta bardzo ok.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?