jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Leśne

Miasto: Ruda Śląska
Adres: Borowików
Email: rafal( at )lesne.eu
Telefon: 48322909192
Telefon/Fax: 48322919192
Www: www.lesne.eu
Developer: OPUS Development Sp. z o.o.
Zarejestrowanych mieszkańców: 77

Opis osiedla

Osiedle Leśne znajduje się w zielonym i cichym zakątku Rudy Śląskiej, tuż na skraju lasu. Takie położenie sprzyja wypoczynkowi i pozwala na pełen relaks po dniu ciężkiej pracy. Jednocześnie Osiedle Leśne jest świetnie skomunikowane. Położone jest w pobliżu Drogowej Trasy Średnicowej i autostrady A4. Umożliwia to szybki i łatwy dojazd do wielu miast aglomeracji śląskiej. Architektura
<br>
<br>Domy na Osiedlu Leśnym stylistycznie nawiązują do tradycyjnej zabudowy polskiej, w której odbija się jak w lustrze architektura dawnych dworków szlacheckich. Z kolei mansardowe dachy powodują optyczne obniżenie wysokości elewacji, dzięki czemu domy uzyskują charakter bardziej kameralny. Dominująca nad budynkami ściana lasu eksponuje jasne barwy elewacji, której ostateczną estetykę nadaje drewniana stolarka okienna i drzwiowa w brązowych odcieniach. To wszystko wraz z elementami małej architektury tworzy unikalną specyfikę całego osiedla. Dzięki temu, w naszych domach stylowa elegancja łączy się z technologiczną nowoczesnością i wygodą.
<br>
<br>
<br>Standard wykończenia
<br>
<br>Osiedle Leśne tworzy dwukondygnacyjna zabudowa szeregowa z małymi budynkami o powierzchni 117 m2 oraz domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 157 m2. W stanie deweloperskim dom wyposażony jest w instalację grzewczą wraz z piecem i grzejnikami , elektryczną z osprzętem elektrycznym i wodno-kanalizacyjną. Przewidzieliśmy również możliwość montażu kominka.
<br>
<br>Instalacje teletechniczne przygotujecie Państwo indywidualnie w porozumieniu z wykonawcą.
<br>
<br>Na etapie prac wykończeniowych dajemy możliwość aranżacji ścian działowych, układu instalacji wewnętrznych w tym, np. montażu instalacji ogrzewania podłogowego.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?