jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Lipowa Ostoja

Miasto: Pruszków
Dzielnica: Pruszków
Adres: Ul. Marii
Kod pocztowy: 05-800
Email: biuro.sprzedazy( at )portusinvestment.com.pl
Telefon: 228241717
Telefon/Fax: 0227299399
Www: lipowaostoja.com.pl
Developer: Portus Investment
Ilość mieszkań: 300
Wielkość mieszkań: 30 m² - 108 m²
Oddane do użytku: 2012

Opis osiedla

Lipowa Ostoja to wielorodzinne budynki mieszkalne o niskiej zabudowie. Osiedle położone jest na granicy Pruszkowa i Komorowa, przy ul. Marii. Oferta to atrakcyjna architektura, standard wykończenia i kameralna zabudowa które gwarantują komfort, wygodę i spokój. Budynki składają się w sumie z 300 mieszkań z garażami podziemnymi umiejscowionymi pod zaprojektowanymi obiektami. Dla zwiększenia bezpieczeństwa cały kompleks jest ogrodzony i chroniony. CENY JUŻ OD 4 950zł/m2 UMÓW SIĘ NA OGLĄDANIE MIESZKAŃ Lipowa Ostoja przy ulicy Marii w Pruszkowie to zaciszne osiedle 6-ciu budynków o ciekawej architekturze i wysokich standardach wykończenia. Przestrzeń i bezpieczeństwo zapewnia usytuowanie na 4,5 ha zadrzewionym, ogrodzonym i chronionym terenie. Wybierz dla siebie nowe mieszkanie od 1 do 5 pokoi. Dysponujemy metrażami od 30 m2 do 108 m2, w niskiej III piętrowej zabudowie. Pod każdym budynkiem znajdują się garaż podziemny oraz piwnice. Windy i podjazdy dla wózków idealnie wpisują się w potrzeby osób poszukujących wygody. Osiedle jest już w połowie ukończone - budynki A, B i C. Na terenie osiedla jest 1,7 ha park z oczkiem wodnym, miejsce relaksu i rekreacji mieszkańców. Nowe mieszkania są do Państwa dyspozycji w budynkach D i E. Termin oddania październik 2013 roku. Generalnym Wykonawcą jest sprawdzona i rzetelna firma Unibep S.A. budująca w Polsce i za granicą. Bezpieczeństwo finansowania zapewnia Bank PKO BP S.A. Naszym atutem jest lokalizacja:
Pruszków jest doskonale skomunikowany z Warszawą (SKM, WKD, autostrada, Aleje Jerozolimskie),dojście z osiedla do stacji WKD zajmuje 7 minut (dojazd do centrum Warszawy 25 min), w pobliżu szkoły i przedszkola, sklepy, apteka oraz pływalnia Kapry, idealne miejsce na spacery i przejażdżki rowerowe (blisko park Potulickich, Komorów-"miasto- ogród" i tereny leśne).

Opinie o osiedlu Lipowa Ostoja

Ocena osiedla 3.8 / 5 zebrana na podstawie 2 opinii
Jakość:
1.5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
rozczarowany
Ocena: 3.7
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Zachęcam do zainteresowania się sytuacją na budowie nowego osiedla lipowa ostoja 47 przez firmę jazbud. obecni mieszkańcy budynku 17 przed zakupem mieszkań byli zapewniani, że będą mieli dostęp do ulicy lipowej przez państwa teren, państwo zaś do parku, deweloper wycofał się z obietnicy wobec mieszkańców obecnej lipowej ostoi, mogą się więc państwo spodziewać niemiłego przyjęcia przez obecnych mieszkańców i ciągnących się wiele lat walk o dostęp do terenu zielonego. mieszkańcy wcześniejszych bloków w ogóle nie zostali poinformowani o prawdziwym obrazie sytuacji - walczymy z tym. co więcej mam znajomych w budynku 17 i z tego co kojarzę wprowadzili się do mieszkania we wrześniu, a już mają usterki, jakby mieszkali kilkanaście lat. deweloper opieszale podchodzi do swojego braku jakości ze względu na to, że wykonawca i deweloper to ta sama instytucja. należy uważać!!!
rapsodiaaa33
Ocena: 4
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Zachęcamy do kontaktu osoby, które są nieszczęśliwymi nabywcami mieszkań w budynku f na osiedlu lipowa ostoja i również nie wiedzą co robić z faktem braku zgody na użytkowanie. zbiera się grupa przyszłych mieszkańców, a jak wiadomo grupa ma zawsze większą siłę przebicia. kontakt: rapsodiaaa33@gazeta.pl
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?