jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Metrobielany Budynek B - Nowy Etap

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Bielany
Adres: Ul.Nocznickiego 25
Email: joanna.wojtczak( at )emmerson.pl
Telefon: 224236226
Telefon/Fax: 516000613
Www: www.metrobielany.pl
Developer: TK Development
Ilość mieszkań: 297
Orientacyjne ceny: 6450 PLN
Wielkość mieszkań: 34 m² - 76 m²
Oddane do użytku: 2016

Opis osiedla

Nowoczesne osiedle Metrobielany Budynek B - Nowy Etap w Warszawie, jak sama nazwa wskazuje znajduje się nieopodal stacji metra. Przestronne mieszkania o różnej wielkości i dogodnym rozmieszczeniu pomieszczeń, dogodna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. OFERTA WIOSENNA !

BUDYNEK B - CENY od 6450 zł/m kw. !

Budynek B stanowi 2 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na wiosnę 2014 roku. W budynku B zaprojektowano mieszkania o różnym metrażu od 26 do 76 m kw., wśród których znajdą się kawalerki, mieszkania składające się z dwóch, trzech lub czterech pokoi.

Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy zielone. Podobnie jak w zrealizowanym budynku A, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, a część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.

2 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą (rośliny i krzewy, ciek wodny, drewniane podesty, ławki, pergole i altanki).

Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na II kwartał 2014 r., a zakończenie - na II kwartał 2016 r.

METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.

Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.

W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym²013 r.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.Powyższy tekst ma charakter informacyjno-marketingowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?