jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Miasteczko Regaty

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Białołęka
Adres: Ul. Kobiałka
Email: sprzedaz@domdevelopment.com.pl
Telefon: 223516633
Telefon/Fax: 223516889
Www: www.domdevelopment.com.pl
Developer: Dom Development SA
Ilość mieszkań: 394
Orientacyjne ceny: 289 - 403 PLN
Wielkość mieszkań: 51.8 m² - 70.1 m²
Oddane do użytku: oddano do użytku
Zarejestrowanych mieszkańców: 8

Opis osiedla

Bardzo ładne i przytulne Miasteczko Regaty na warszawskiej Białołęce to fantastyczne miejsce do zamieszkania dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi, a także dla tych, którzy chcą ulokować swój kapitał własnie w tym interesującym miejscu. Najbardziej popularne wielkości mieszkań z funkcjonalnym rozkładem wewnątrz. Osiedle Regaty jest jednym z najnowocześniejszych osiedli mieszkaniowych w Warszawie, które łączy ze sobą wszelkie udogodnienia nowoczesnego miasta i odpoczynku płynącego z natury.

Niewielkie, 3-piętrowe budynki i małe zagęszczenie (na jednym piętrze od 2 do 3 lokali) zapewniają kameralną atmosferę i dużą dozę prywatności.

W inwestycji dostępna jest pełna gama powierzchni mieszkaniowych od 33 m kw. do 91 m kw., a do dyspozycji mieszkańców będą również podziemne miejsca garażowe oraz dodatkowe miejsca postojowe na zewnątrz. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniają dyskretne ogrodzenie i monitoring.

Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano bezpieczne place zabaw z licznymi atrakcjami. Bliskość szkół i przedszkoli znacząco podnosi komfort życia rodziców, którzy nie muszą tracić czasu na odwożenie swoich pociech w inne części miasta.
Osiedle Regaty zlokalizowane jest na warszawskiej Białołęce przy ulicy Kobiałka w spokojnej cichej okolicy w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego, z dala od zgiełku centrum miasta, ale we pełni zurbanizowanej okolicy, która zapewnia dostęp do licznych sklepów i punktów usługowych dzięki pobliskiemu Centrum Handlowemu Targówek.

Terminy realizacji poszczególnych etapów inwestycji:
Regaty V (budynki N, O) – termin zakończenia: 10 kwietnia 2012
Regaty VI – termin ukończenia 23 lutego 2013


Oferta dodatkowa Dom Development posiada w swojej strukturze własny Dział Doradztwa Kredytowego, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę pozwalającą na zakup wymarzonego mieszkania w inwestycji Miasteczko Regaty, a także Dział Aranżacji Wnętrz posiadający w swojej ofercie 5 wyjątkowych programów wykończeniowych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?