jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Młody Pruszcz

Miasto: Pruszcz Gdański
Dzielnica: Pruszcz Gdański
Adres: Cicha/ Obrońców Pokoju
Email: biuro( at )eurostyl.com.pl
Telefon: 587701400
Telefon/Fax: 583207387
Www: www.eurostyl.com.pl
Developer: EURO STYL Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
Ilość mieszkań: 78
Orientacyjne ceny: 163 - 285 PLN
Wielkość mieszkań: 37 m² - 64 m²
Oddane do użytku: 2015
Zarejestrowanych mieszkańców: 1

Opis osiedla

Młodość, świeżość, niezależność to wyróżnia inwestycję pod nazwą "Młody Pruszcz" w Pruszczu Gdańskim. osiedle bardzo dobrze zlokalizowane, z dala od zgiełku wielkiego miasta, ale z jednocześnie bardzo dobrym połączeniem i dojazdem do centrum Gdańska (zaledwie 15 minut potrzeba, aby dostać się do Gdańska). O inwestycji:
Młody Pruszcz to niewielkie osiedle mieszkaniowe powstające w zacisznej części miasta – przy skrzyżowaniu ul. Cichej i Obrońców Pokoju. Inwestycję utworzą trzy dwupiętrowe budynki, w których zaprojektowano także podziemne hale garażowe. Łącznie we wszystkich trzech budynkach znajdzie się 78 2- i 3-pokojowych mieszkań o powierzchniach liczących od 37 do 64 mkw. W ofercie znajdują się zarówno lokale posiadające aneks kuchenny, jak i oddzielną kuchnię. Do większości mieszkań położonych na parterach przynależeć będą przytulne, ogrodzone ogródki, zaś do wszystkich lokali znajdujących się na piętrach przestronne balkony lub tarasy z przeszklonymi eleganckimi balustradami.

Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy rozpoczynające bieg w podziemnych halach garażowych, przy których znajdą się również komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji zaprojektowano także 2 indywidualne garaże oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich mieszkańców przewidziano ogrodzenie osiedla.

Tę kameralną inwestycję cechować będzie prosta, ascetyczna architektura. Elementem ożywiającym jasne elewacje budynków będą płyty balkonowe zaprojektowane w kolorze pomarańczowym.

Lokalizacja:
Młody Pruszcz powstaje w północno-zachodniej części miasta, niedaleko ulicy Prof. Mariana Raciborskiego prowadzącej do obwodnicy Trójmiasta i gwarantującej przyszłym mieszkańcom szybkie dotarcie do każdego zakątka aglomeracji. Niecałe 700 metrów dzieli teren inwestycji od głównej arterii miasta, tj. ul. Grunwaldzkiej, którą w ciągu 15 minut można dojechać autem do Śródmieścia Gdańska. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają liczne linie komunikacji zbiorowej, zarówno publicznej, jak i prywatnej, znajduje się w odległości około 800 metrów od inwestycji.

Ze względu na bliskość centrum miasta przyszli mieszkańcy będą mieli zagwarantowany dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowej oraz usługowej – m.in. z zakresu edukacji przedszkolnej i szkolnej, rekreacji czy opieki zdrowotnej.

Termin realizacji: III kw. 2015

Opinie o osiedlu Młody Pruszcz

Ocena osiedla 4.3 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
4 / 5
Okolica:
4 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
arahjan
Ocena: 4.3
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Wszędzie blisko
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?