jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Młyny Królewskie

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Wola
Adres: Ul. Ostroroga
Email: sprzedaz( at )domdevelopment.com.pl
Telefon: 223516006
Telefon/Fax: 223516633
Www: www.domdevelopment.com.pl
Developer: Dom Development SA
Ilość mieszkań: 287
Orientacyjne ceny: 372 - 557 PLN
Wielkość mieszkań: 43 m² - 72.4 m²
Oddane do użytku: 2013
Zarejestrowanych mieszkańców: 12

W odległości 350 metrów:

  • Szkoła średnia
  • Szkoła wyższa
  • Restauracja
  • Przystanek
  • Klinika

Opis osiedla

Osiedle mieszkaniowe Młyny Królewskie powstanie w historycznej części Woli przy ulicach: Świętego Stanisława, Wawrzyszewskiej i Ostroroga. Cztery proste, eleganckie bryły budynków stworzą współczesny obraz nowoczesnego osiedla. Jasne elewacje, drewnopodobne lub klinkierowe okładziny podkreślą nowoczesny charakter inwestycji, a przyjazna architektura inspirowana historyczną tradycją harmonijnie wkomponuje się w wolskie otoczenie. Na osiedlu znajdzie się pełna oferta mieszkań o popularnych rozkładach, zlokalizowanych w czterech budynkach o wysokości od 5 do 6 pięter. Funkcjonalne rozkłady mieszkań umożliwią indywidualną aranżację według oczekiwań przyszłych mieszkańców. Mieszkania na parterze będą mieć własne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach duże balkony, loggie lub tarasy, z których roztaczał się będzie widok na zieloną okolicę. Dla każdego mieszkania przewidziano jedno miejsce postojowe.

Mieszkańcy Osiedla Młyny Królewskie będą żyć komfortowo, bo tu wszystko będzie na wyciągnięcie ręki. Liczne linie autobusowe i tramwajowe gwarantują doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy, a planowana druga linia metra będzie kolejnym udogodnieniem. Tu wszędzie jest blisko. Do sklepu, szkoły, czy przedszkola.

Impreza w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego, bliskie spotkanie z historią w Muzeum Powstania Warszawskiego, spacer po Parku Moczydło, aktywny relaks w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola lub Koło, a może zakupy w centrum handlowym Klif, Wola Park lub Arkadia? Wola, jedna z najstarszych dzielnic Warszawy, dziś tętni życiem i jest miejscem wielu inicjatyw kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych, społecznych i sportowych.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?