jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Nasielska 44

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Praga Południe
Adres: Nasielska 44
Kod pocztowy: 04-342
Email: biuro( at )noblindevelopment.pl
Telefon: 48226122871
Telefon/Fax: 48226218904
Www: www.noblindevelopment.pl
Developer: Noblin Capital Group
Zarejestrowanych mieszkańców: 29

W odległości 350 metrów:

  • Boisko
  • Przystanek
  • Inne
  • Inne

Opis osiedla

Osiedle Nasielska 44 to kameralna, czteropiętrowa zabudowa mieszkaniowa usytuowana na warszawskiej Olszynce Grochowskiej. Architektura operuje nowoczesną formą, pokrytą białym tynkiem i piaskowcem. Budynek urozmaicony jest dużą ilością przeszkleń oraz balkonami, kształtowanymi nieregularnie, a także dużymi witrynami lokali usługowych na parterze. Prace projektowe prowadzone były z największą starannością i troską o detale. Na osiedlu zamieszka 100 rodzin w mieszkaniach o powierzchniach od 40 do 73 m2. Duży teren osiedla o powierzchni prawie 4 tys. m2 zabudowany jest tylko w połowie. Pozostała część działki stanowi tereny zielone osiedla z alejkami i placem zabaw dla dzieci. Dużym atutem projektu jest pełna funkcjonalność przy zachowaniu optymalnego metrażu, gwarantująca ustawność pokoi. Dodatkowo brak ścian konstrukcyjnych wewnątrz mieszkań, znacznie zwiększa możliwości ich indywidualnej aranżacji. Budynki wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy i podziemne garaże. Zadbaliśmy o to, aby połączyć nowoczesność i funkcjonalność budynków z komfortem mieszkań oraz z bezpieczeństwem otoczenia. Wejście do budynku oraz na wewnętrzne patio znajduje się od strony ulicy Nasielskiej i zostało zaprojektowane w formie przeszklonego hallu wejściowego, z możliwością zlokalizowania w nim w przyszłości portierni.

Firma dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić mieszkańcom dogodne warunki do życia. Wewnętrzny dziedziniec z ławkami i placem zabaw, zielony taras na dachu, windy, wideodomofony, ochrona osiedla – to wszystko sprawia, że poczujemy się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Dobrej jakości materiały użyte do realizacji inwestycji idą w parze z przystępną ceną. Duże zróżnicowanie metraży daje możliwość wybory najdogodniejszego mieszkania. Inwestycja powstaje z myślą o najbardziej potrzebujących klientach, którym zależy na ciszy i relaksie w domowym zaciszu. Kameralne usytuowanie budynku względem hałaśliwych ulic, sprawia, że każda chwila spędzona w domu będzie odpoczynkiem po pracy.

Lokalizacja Osiedla pozwala na pełne wykorzystanie infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, znajdą Państwo sklepy, punkty usługowe, bank, kościół, restauracje. Do centrum handlowego KINGKROSS, jadąc można dojechać w zaledwie 10 min, a w 20 minut dotrzemy do centrum Warszawy. W pobliżu są również szkoły i przedszkola. Droga do parku im. Polińskiego z placami zabaw dla dzieci i "Orlikiem" zajmuje 5 minut. Kolejny park z klubem tenisowym jest w odległości 1100 m.

Osiedle usytuowano w cichej, spokojnej okolicy oddalonej od głównych, ruchliwych ulic, lecz z dostępem do dogodnej komunikacji, jaką są liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz od niedawna SKM ze stacją Olszynka Grochowska. Dojazd kolejką do Warszawy - Centrum zajmuje zaledwie 10 minut.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?