jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Nowe Dąbie

Miasto: Kraków
Dzielnica: Grzegórzki
Adres: Szenwalda/Dąbska
Email: krakow( at )brelocumpl
Telefon: 122636750
Telefon/Fax: +48 42 230 10 58
Www: www.brelocum.pl
Developer: mLocum S.A.
Zarejestrowanych mieszkańców: 57

Opis osiedla

Osiedle Nowe Dąbie I to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z dwóch wielorodzinnych budynków (A i B). Ogromnym atutem tej Inwestycji jest lokalizacja - kompleks powstał pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju, w odległości 4 km od Rynku Głównego. Dzięki komunikacji miejskiej (m.in. 5 linii tramwajowych) oraz dogodnej siatce dróg i bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych, dojazd do Centrum trwa ok. 15 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, funkcjonuje sieć małych sklepów i punktów usługowych oraz Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza. Aktywny wypoczynek umożliwiają znajdujące się w sąsiedztwie: Park Lotników Polskich z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema – pierwszym parkiem edukacyjnym w Polsce, czy też liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe (między innymi Szlak Bursztynowy - międzynarodowa: polsko-słowacko-węgierska trasa rowerowa).

Budynki A i B to pierwszy z dwóch zaplanowanych etapów inwestycji. W ramach tego etapu wybudowanych zostało 198 mieszkań o powierzchni użytkowej od 38 m2 do 126 m2 oraz 27 lokali usługowych o powierzchni użytkowej od 32 m2 do 101 m2. Pod budynkami znajdują się garaże wielostanowiskowe. Niektóre mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają indywidualne ogródki. Budynki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Na terenie osiedla znajdują się alejki spacerowe, ławeczki i plac zabaw dla dzieci.

Obecnie na osiedle można dojechać ulią Czyżyńską/Szenwalda natomiast po włączeniu ulicy Dąbskiej do ulicy Lema (brace budowlane związane z budową tego odcinka drogi są właśnie realizowane) ulica Dąbska będzie stanowiła docelowy dojazd do osiedla.

Opinie o osiedlu Nowe Dąbie

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 1 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
0 / 5
izka
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Blisko rynku i do tego tak nowocześnie to chyba w krakowie tylko na tym osiedlu. rewelacja nic innego.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?