jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Nowy bocianek

Miasto: Kielce
Dzielnica: Bocianek
Adres: Ul. Wyspiańskiego
Telefon: 413303050
Telefon/Fax: (041) 330 30 40
Www: nowybocianek.pl
Developer: Dorbud S.A.
Ilość mieszkań: 119
Wielkość mieszkań: 37 m² - 90 m²

Opis osiedla

Nowa część Osiedla Bocianek realizowana jest w rejonie ulicy Wyspiańskiego. Docelowo dojazd do nowych budynków będzie się odbywał z ulicy Konopnickiej. Obecnie mieszkańcy oddanych do użytku budynków zrealizowanych w I etapie, korzystają z nowo wybudowanej ulicy wewnętrznej z dojazdem od strony ulicy Tadeusza Boya-Żeleńskiego. W pierwszym etapie wybudowaliśmy 119 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 37m² do 90 m². Wszystkie lokale zostały sprzedane!

Mieszkania znalazły Nabywców głównie dlatego, że zostały bardzo dobrze zaprojektowane. Mają funkcjonalnie zaaranżowaną przestrzeń mieszkalną. Każde z nich posiada duży balkon lub w przypadku mieszkań na parterze taras do wyłącznego użytku. Każdy z właścicieli mieszkań ma możliwość nabyć stanowisko postojowe w garażu podziemnym lub zewnętrzne stanowisko parkingowe. Budynki wyposażone są windy – od poziomu garaży do IV, ostatniego piętra.

Osiedle jest starannie wkomponowane w otaczający teren zarówno pod względem architektonicznym jak i komunikacji wewnętrznej oraz aranżacji zieleni – zdjęcia zakładka GALERIA

Obecnie realizowany II etap inwestycji obejmuje budynki B-2A i B-2B oraz B-5. Zakończenie budowy przewidywane jest na dzień 31.12.2013 roku.

Metraże mieszkań są analogiczne jak w mieszkaniach I etapu. Spora część mieszkań znalazła już nabywców. Dwa z nich, dwupokojowe, jeden z aneksem kuchennym, drugi z osobną kuchnią, zostały wykończone „pod klucz” - zobacz zdjęcia - zakładka „GALERIA - Lokale wykończone”. Pozostałe są w standardzie deweloperskim. Mieszkania, które zostały wykończone mają bardzo dobry standard wykończenia i bardzo atrakcyjną cenę.

Dla budynku B-5 przygotowaliśmy specjalny, autorski program kredytowania zakupu mieszkań przez potencjalnych nabywców. Szczegóły programu w aktualnościach.

Osiedle Nowy Bocianek oferuje również lokale usługowe. Cztery znajdują się w etapie zrealizowanym w budynku B-6 (ul. Wyspiańskiego 1C), a kolejnych 8 jest w budowie (budynek B-5 i B-1A).
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?