jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Nowy Punkt

Miasto: Warszawa
Dzielnica: Targówek
Adres: Ul. Poborzańska 37/39
Email: e.szantyka( at )napollo.pl
Telefon: 222513998
Www: www.napollo.pl
Developer: NAPOLLO
Ilość mieszkań: 61
Orientacyjne ceny: 300 - 750 PLN
Wielkość mieszkań: 37 m² - 108 m²
Oddane do użytku: 2015

W odległości 350 metrów:

  • Podstawówka
  • Przystanek
  • Przychodnia
  • Galerie Handlowe

Opis osiedla

Nowy Punkt na warszawskim Targówku to nowa inwestycja mieszkaniowa składająca się z 61 mieszkań o różnorodnej wielkości i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Doskonała lokalizacja, blisko do centrum miasta, dobra komunikacja miejska sprawia, że chce się tu mieszkać. NOWY PUNKT to zespół dwóch budynków wielorodzinnych z wewnętrznym ogrodem i placem zabaw w samym centrum warszawskiego Targówka. Osiedle będzie doskonale skomunikowane z resztą miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są przystanki kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych – dzięki temu w ciągu niespełna 20 minut dotrzemy do centrum miasta. Dodatkowo w odległości ok. 300m od osiedla, zaprojektowana jest stacja II linii stołecznego metra.

Tuż obok osiedla znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym, a po drugiej stronie ulicy mieści się kameralna Galeria Renova, z ofertą blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z usytuowanej nieopodal stacji rowerów miejskich Veturilo, oraz sieci ścieżek rowerowych, które przebiegają również wzdłuż ulicy Rembielińskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, przedszkola, przychodnie oraz Urząd Dzielnicy Targówek.

Od strony od ul. Rembielińskiej usytuowany będzie 9-kondygnacyjny budynek, na którego najwyższych piętrach znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe posiadające duże tarasy. Niższy z budynków, 6 kondygnacyjny, położony będzie w głębi działki, od strony Parku Bródnowskiego. Łącznie w inwestycji powstanie 61 lokali mieszkalnych o metrażach od 29 do ponad 100 mkw., o funkcjonalnych i komfortowych rozkładach. Najszersza oferta obejmuje mieszkania dwu- i trzypokojowe. Większość lokali będzie posiadać balkony lub loggie. Z myślą o komforcie mieszkańców na poziomie garażu podziemnego zostały przewidziane miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W parterze inwestycji powstaną lokale użytkowe. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych budynki będą charakteryzować się dynamizmem i lekkością. Uzupełnieniem całości będzie zielone patio wraz z placem zabaw umiejscowione między budynkami do którego będzie prowadziła furtka wejściowa – wykonana ręcznie według oryginalnego projektu architekta. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, każdy z lokali mieszkalnych wyposażony zostanie w okablowanie pod instalację wideofonową.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?