jak możemy Ci pomóc?

Osiedle 7 Życzeń

Miasto: Kraków
Dzielnica: Prądnik Biały
Adres: ul. Sosnowiecka
Kod pocztowy: 31-346
Email: sprzedaz( at )ekopark.pl
Telefon: 48785665297
Telefon/Fax: 48605602929
Www: www.osiedle7zyczen.p
Developer: Eko Park
Ilość mieszkań: 54
Orientacyjne ceny: 197 - 849 PLN
Wielkość mieszkań: 30 m² - 132 m²
Oddane do użytku: 2014
Zarejestrowanych mieszkańców: 2

Opis osiedla

Kameralne Osiedle 7 Życzeń w Krakowie to inwestycja warta polecenia dla przyszłych mieszkańców, którzy cenią sobie komfort, wygodę, bliskość terenów zielonych, przestrzeń wokół siebie i budynku, spokój oraz niezależność. Wszystko to i jeszcze dogodną lokalizację, przestronne mieszkania o wygodnym rozmieszczeniu pomieszczeń znajdziemy w tej inwestycji. Osiedle 7 Życzeń to kameralny i starannie zaprojektowany kompleks willi miejskich położony przy ul. Sosnowiecka/Stawowa w Bronowicach Wielkich – miejscu, gdzie przyroda współgra z rytmem miejskiego życia, a współczesność przeplata się z literackim klimatem “Wesela” Wyspiańskiego. Z myślą o przyszłych meszkańcach zaprojektowano w każdym z budynków po kilkanaście funkcjonalnych i bardzo dobrze doświetlonych mieszkań o metrażach od 31-72m² oraz apartamentów o powierzchni 83-92m² z kominkami. Wszystkie mieszkania i apartamenty posiadają balkon, taras lub ogródek. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i pięknie zagospodarowany zielenią. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano parkingi i komórki lokatorskie skomunikowane windami ze wszystkimi poziomami mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano plac zabaw dla dzieci. Spokojna okolica z przewagą jednorodzinnej, kameralnej zabudowy, dobrze skomunikowana, z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej, zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki komfort życia.

Zakończenie I etapu inwestycji: wrzesień 2014 r.

Opinie o osiedlu 7 Życzeń

Ocena osiedla 5 / 5 zebrana na podstawie 3 opinii
Jakość:
5 / 5
Okolica:
5 / 5
Lokalizacja:
5 / 5
Majka
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Piękne, kameralne osiedle położone w bronowicach wielkich. budynki prezentują się okazale, mieszkania są bardzo funkcjonalne, a ich układ dobrze przemyślany. ceny o wiele niższe niż mieszkania w centrum krakowa. dla mnie super.
Bono
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Komfortowe mieszkania, urokliwa okolica, prestiż i wszędzie blisko. daję 5 gwiazdek
Gunia
Ocena: 5
Jakość:
Okolica:
Lokalizacja:
Piękne osiedle położone w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy. ceny przyzwoite, nowoczesny układ pomieszczeń. deweloper reaguje na wszelkie sugestie mieszkańców.
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?