jak możemy Ci pomóc?

Osiedle Cztery Pory Roku V etap

Miasto: Bielsko-Biała
Dzielnica: Kamienica
Adres: Ul. S. Starzyńskiego
Email: bielsko( at )murapol.pl
Telefon: 334963333
Www: www.murapol.pl
Developer: Murapol
Ilość mieszkań: 24
Wielkość mieszkań: 25 m² - 55 m²
Oddane do użytku: 2014

Opis osiedla

Kameralne osiedle Cztery Pory Roku w willowej dzielnicy Kamienna w Bielsku Białej to doskonała inwestycja dla przyszłych mieszkańców o najwyższych oczekiwaniach i wymaganiach. Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych. Mieszkania tańsze niż Najem. O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A. Piękny widok na góry, kilka minut do centrum, kameralne osiedle w willowej dzielnicy Bielska-Białej, Kamienicy.

Lokalizacja, czyli blisko gór

V etap osiedla Cztery Pory Roku zlokalizowany jest na południe od centrum Bielska-Białej, przy ul. Stefana Starzyńskiego w jednej z piękniejszych dzielnic Bielska-Białej, w niedalekiej odległości od szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych.
5 minut jazdy samochodem od osiedla znajdują się stok narciarski Dębowiec i kolej linowa na Szyndzielnię, które gwarantują aktywne spędzanie czasu przez cały rok.

Wygodny dojazd do centrum miasta gwarantuje lokalizacja. Kamienica jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi miejscami w Bielsku-Białej.
W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy, punkty usługowe, market spożywczy Kaufland, basen Troclik oraz korty tenisowe i centrum sportowo-szkoleniowe Rekord.

Standard, czyli komfortowe mieszkania z pięknym widokiem

Powstaje IV-kondygnacyjny budynek o niewysokiej zabudowie i prostej, nowoczesnej formie. Dla przyszłych lokatorów przygotowaliśmy 24 mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach: od 25 do 55 m kw. (kawalerki, mieszkania 2, 3 -pokojowe), z możliwością ich łączenia.

Co zyskujesz, czyli przewaga nad konkurencją

Cztery Pory Roku stanowią doskonałą propozycję dla osób pragnących mieszkać blisko centrum, ale z dała od zgiełku miasta, w spokojnej, otoczonej zielenią okolicy. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w przestronne tarasy, natomiast na piętrach w balkony.

Mieszkanie
oPełna własność mieszkania wraz z udziałem w gruncie
oMieszkanie na parterze z tarasem, na piętrze z balkonem
oDrzwi antywłamaniowe
oOkna PCV odporne na uszkodzenia mechaniczne

Budynek
oMury i ściany wykonane z przyjaznych dla zdrowia pustaków ceramicznych
oPrzestronne, wykonane z atestowanych materiałów budowlanych klatki schodowe
oDachy pokryte styropapą odporną na niekorzystne warunki atmosferyczne

Osiedle
oParking
oW niedalekiej odległości znajdują się: sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, punkty usługowe, park linowy dla dzieci
oOsiedle znajduje się w niedalekiej odległości od stoków narciarskich
Jak oceniasz jakość?
Jak oceniasz okolicę?
Jak oceniasz lokalizację?